Водогосподарська обстановка

Водогосподарська та гідрометеорологічна обстановка з 21 по 30 листопада

За даними Гідрометцентру Чорного та Азовського морів на водомірному посту басейну Дністра Маяки (Одеська обл.) рівень води на кінець третьої декади листопада складає 99 см над „0” поста.

За багаторічними даними у третій декаді листопада  найвищий рівень на водомірному посту Маяки складає 140 см, а найнижчий -50 см  над „0” поста.

Фактичний рівень води р. Дністер на водопосту Маяки (15,0 км від гирла р. Дністер) протягом декади коливався за рахунок згінного вітру.

    За даними Дунайського БУВР на водопостах Рені, Ізмаїл, Кілія і Вилкове української ділянки р. Дунай на кінець третьої декади листопада рівні води  складають 241, 128, 55 та 22 см  над „0” поста відповідно.

    За багаторічними даними у третій декаді листопада найвищі рівні на водомірних постах Рені, Ізмаїл, Кілія і Вилкове складають  456, 310, 188 і 175 см,   а найнижчі   -33, 42, -13 і 4 см над „0” поста відповідно.

    Фактичний рівень води р. Дунай на водопосту Рені протягом декади знаходився  на рівні  середніх багаторічних показників.

    На водопосту Вилкове фактичний рівень води р. Дунай протягом декади коливався за рахунок згінного вітру.