Водогосподарська обстановка

Водогосподарська та гідрометеорологічна обстановка з 1 по 10 листопада 2018 року

На водомірному посту басейну р. Дністер Маяки (Одеська обл.) рівень води на кінець першої декади листопада складає 81 см над „0” поста.

За багаторічними даними у листопаді місяці найвищий рівень на водомірному посту Маяки складає 140 см, а найнижчий -50 см  над „0” поста.

Фактичний рівень води р. Дністер на водопосту Маяки (15,0 км від гирла р. Дністер) протягом декади коливався за рахунок згінно-нагінного вітру і знаходився дещо вище середніх багаторічних показників.

За даними Дунайського БУВР на водопостах Рені, Ізмаїл, Кілія і Вилкове української ділянки р.Дунай на кінець першої декади листопада рівні води  складають 108, 48, 8 та – 1 см  над „0” поста відповідно.

За багаторічними даними у листопаді місяці найвищі рівні на водомірних постах Рені, Ізмаїл, Кілія і Вилкове складають 456, 310, 188 та 175 см, а найнижчі -33, 42, -13 та 4 см над „0” поста відповідно.

Фактичний рівень води р.Дунай на водопосту Рені протягом декади знаходився значно нижче  середніх багаторічних показників.  

На водопосту Вилкове фактичний рівень води р. Дунай протягом декади коливався за рахунок згінно-нагінного вітру і знаходився на рівні  середніх багаторічних  показників.