Новини

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ВОДИ

22 березня

ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ВОДИ

Чиста вода – це благополуччя нащадків.

Якість життя майбутніх поколінь

залежить від нашого ставлення

сьогодні до водних ресурсів!

22 березня 2019 року світова спільнота відзначатиме всесвітній День Води, проведення якого у 1992 році започатковано Генеральною Асамблеєю Організації Об’єднаних Націй з метою привернення уваги до проблем, пов’язаних  з водних фактором.

Вода – це основа життя та здоров’я кожної людини на Землі!

Здоров’я людей незалежно від національності, віросповідання або місця проживання має прямий зв’язок з якістю води, яку вони вживають. Покращення якості води приводить до поліпшення «здоров’я» екосистеми та підвищення її життєдіяльності і, як наслідок, приводить до покращення здоров’я населення. Погіршення якості води негативно впливає на оточуюче середовище та зниження людського благополуччя. Антропогенне навантаження на навколишнє середовище за останні 50 років було надзвичайно інтенсивне і привело до найбільшого забруднення водних ресурсів в історії людства. Хоча вода належить до відновлювальних ресурсів і загальна кількість її на Землі залишається стабільною, запаси придатної до споживання води невпинно зменшуються внаслідок зростання масштабів її використання та кожне нове покоління залишає її ще більш забрудненою.

Цьогорічна тема Всесвітнього дня води «ВОДА ДЛЯ ВСІХ» повинна привернути увагу мешканців України до проблем, пов’язаних із забрудненням водних ресурсів та виховання екологічно свідомого мислення українців

Залежність суспільства від водних ресурсів не зменшується, а весь час зростає, підвищуються вимоги до якості води. Дефіцит водних ресурсів або незадовільна їх якість становить загрозу розвитку суспільства. Всесвітній День Води має привернути увагу до необхідності покращення якості води, підтримання здорових екосистем, підвищити екологічну свідомість і культури громадян. Всі ми живемо «внизу за течією» і тому захист та збереження води – це відповідальність кожного із нас! Процвітання майбутніх поколінь залежить від цього дорогоцінного ресурсу – чистої води!