Сьогодні Україна у глибокій шані та скорботі схиляє голову перед тими, хто віддав найдорожче – власне життя за нашу свободу, мирне майбутнє та право жити на своїй землі.
Символом цього дня став соняшник – знак пам’яті про трагічні події під Іловайськом у серпні 2014 року, коли українські воїни виходили з оточення крізь розквітлі соняшникові поля. Відтоді цей день нагадує нам про надвисоку ціну нашої незалежності, гартованої у запеклих боях. У лавах захисників сьогодні стоять і наші колеги-водники. Змінивши цивільну працю на військовий одяг, вони зі зброєю в руках боронять українську землю, захищаючи наші домівки, наше майбутнє.
Колектив БУВР річок Причорномор’я та нижнього Дунаю висловлює щирі співчуття родинам, близьким та побратимам усіх полеглих Героїв. Ми пам’ятаємо кожного та кожну. Наш обов’язок у тилу – невтомно працювати та допомагати Збройним Силам України, бути гідними подвигу наших захисників.
Вічна пам’ять і слава полеглим Героям України! Низький уклін їхньому подвигу.



