Водогосподарська обстановка

Водогосподарська та гідрометеорологічна обстановка з 11 по 20 листопада 2017 року

За даними Гідрометцентру Чорного та Азовського морів на водомірному посту басейну Дністра Маяки (Одеська обл.) рівень води на кінець другої декади листопада складає 69 см над „0” поста.

За багаторічними даними у другій декаді листопада  найвищий рівень на водомірному посту Маяки складає 140 см, а найнижчий -50 см  над „0” поста.

Фактичний рівень води р. Дністер на водопосту Маяки (15,0 км від гирла р. Дністер) протягом декади коливався за рахунок згінного вітру.

    За даними Дунайського БУВР на водопостах Рені, Ізмаїл, Кілія і Вилкове української ділянки р. Дунай на кінець другої декади листопада рівні води  складають 187, 89, 29 та 6 см  над „0” поста відповідно.

    За багаторічними даними у другій декаді листопада найвищі рівні на водомірних постах Рені, Ізмаїл, Кілія і Вилкове складають  456, 310, 188 і 175 см,   а найнижчі   -33, 42, -13 і 4 см над „0” поста відповідно.

    Фактичний рівень води р. Дунай на водопосту Рені протягом декади знаходився  дещо нижче  середніх багаторічних показників.

    На водопосту Вилкове фактичний рівень води р. Дунай протягом декади знаходився  дещо нижче  середніх багаторічних показників.