День працівників водного господарства!


Кожен рік у червні в Україні відзначають День працівників водного господарства України. Ця дата, можливо, не так широко відома за межами кола «посвячених», однак те, що стоїть за нею, важливо для всіх.  В Україні нараховується понад 63 тисячі річок, 1160 водосховищ, канали і ставки для розподілу води. За це відповідає служба водного господарства – в обов’язки якої входить все, що пов’язано зі збереженням і розподілом природних водних ресурсів, захистом від паводків і руйнувань. Без кваліфікованих фахівців, пов’язаних з природними водними ресурсами, не обійтись ні в побутовому ні в соціальному відношенні. Очолює цю особливу галузь Державне агентство водних ресурсів України.  Подача води в житлові будинки та організації, боротьба з паводками і підтопленнями, екологічні заходи-все це знаходиться в руках працівників водного господарства. 

Високо оцінюючи важливість роботи тих, хто трудиться в цій сфері, президент України Леонід Данилович Кучма в березні 2003 року підписав указ «Про день працівників водного господарства України», де дав розпорядження щороку відзначати цей професійне свято в першу неділю червня.

Вже 16 років поспіль ми відзначаємо професійне свято. Нехай цей прекрасний літній день приносить багато радості. Наша галузь особлива і потребує багато знань та сил для збереження належного естетичного стану. Щиро вітаю усіх працівників водних господарств. Бажаю наснаги, успіхів в роботі, нехай ріки течуть спокійно, будуть чистими і прозорими і нехай зростає наш професійний рівень.

Начальник БУВР річок Причорномор’я

та нижнього Дунаю                                                                                          Потоп В.І.

Інформаційно-пошукова система Одеської області

Test page
Кілійський район Ренійський район Ізмаїльський район Болградський район Татарбунарський район Арцизький район Білгород-Дністровський район Саратський район Тарутинський район Овідіопольський район Одеса Біляївський район Одеса Комінтернівський район Роздільнянський район Іванівський район Фрунзівський район Великомихайловський район Березівський район Миколаївський район Ширяївський район Красноокнянський район Ананьївський район Любашівський район Котовський район Балтський район Кодимський район Савранський район

Корисні посилання

НЕ БУДЬ БАЙДУЖИМ!

ЗБЕРЕЖЕМО ВОДНІ РЕСУРСИ

ВОДНІ РЕСУРСИ: ПЕРЕГЛЯД

ПРОГНОЗ ПОГОДИ

Погода

КАТЕГОРІЇ

АРХІВ ЗАПИСІВ

Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Січ    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829  

Хмаринка позначок