11 та 13 жовтня 2021 року на виконання Робочої програми на 2021 рік по реалізації Угоди між Урядом Румунії про співробітництво в галузі водного господарства на прикордонних водах та відповідно до Регламенту українсько-румунського співробітництва з оцінки якості прикордонних вод та заходи, що вживаються при надзвичайних забрудненнях, яких неможливо уникнути на прикордонних водотоках відбувся другий спільний відбір проб води річки Дунай.
Про спільний Українсько-Румунській відбір проб
![](https://oouvr.gov.ua/wp-content/uploads/2021/10/246202925_682163719412575_1290022066140538316_n-816x453.jpg)