Шановні рибалки, друзі та представники ЗМІ,
#Одеський_рибоохоронний_патруль запрошує вас долучитись до реалізації міжнародного екологічного проекту «Стратегія нульових відходів – досягнення сприятливого екологічного статусу».
![📌](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tac/1/16/1f4cc.png)
8 серпня на р. Дністер буде проведена акція з прибирання річки від пластикових відходів та вилучення заборонених знарядь лову з водойми. У заході візьмуть участь співробітники Одеського рибоохоронного патруля, громадські організації, представники Нижньодністровського національного природнього парку та рибалки-любителі. Одночасно аналогічна акція проходитиме у країнах-партнерах: Туреччині, Грузії та Болгарії.
Проведення акції планується за наступним розкладом:
![📌](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tac/1/16/1f4cc.png)
10.00 – збір учасників, проведення інструктажу на посту Одеського рибпатруля у с. Маяки;
![📌](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tac/1/16/1f4cc.png)
10.15-12.15 – збирання знарядь вилову риби та пластикових відходів;
![📌](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tac/1/16/1f4cc.png)
12.15- 12.45 – підведення результатів акції.
Не залишайтесь осторонь і ПРИЄДНУЙТЕСЬ до нашої акції!