З нагоди відзначення Всесвітнього дня моніторингу вод БУВР річок Причорномор’я та нижнього Дунаю запрошує всіх бажаючих на День відкритих дверей в лабораторії моніторингу вод Південного регіону 18 вересня з 09.00 до 11.00 години!
Якщо ви бажаєте побачити та ознайомитись з новим сучасним обладнанням, яке дасть можливість здійснювати моніторинг якості поверхневих вод за європейськими стандартами, дізнатися про стан води у наших річках та водоймах та отримати відповіді на запитання, то із радістю будемо бачити вас на День відкритих дверей в лабораторії моніторингу вод Південного регіону.
Адреса: вулиця Лип Івана та Юрія, 13, БУВР річок Причорномор’я та нижнього Дунаю.
![](https://oouvr.gov.ua/wp-content/uploads/2021/09/День-монітор-м-с-300x225.jpg)