Водогосподарська обстановка

Водогосподарська та гідрометеорологічна обстановка з 1 по 10 лютого 2019 року

На водомірному посту басейну р. Дністер Маяки (Одеська обл.) рівень води на кінець першої декади лютого складає 99 см над „0” поста.

За багаторічними даними у лютому місяці найвищий рівень на водомірному посту Маяки складає 144 см, а найнижчий 13 см  над „0” поста.

Фактичний рівень води р. Дністер на водопосту Маяки (15,0 км від гирла р. Дністер) протягом декади коливався за рахунок згінного вітру і знаходився нижче середніх багаторічних показників.

За даними Дунайського БУВР на водопостах Рені, Ізмаїл, Кілія і Вилкове української ділянки р.Дунай на кінець першої декади лютого рівні води  складають 280, 156, 70 та 30 см  над „0” поста відповідно.

За багаторічними даними у лютому місяці найвищі рівні на водомірних постах Рені, Ізмаїл, Кілія і Вилкове складають 507, 281, 263 та 241 см, а найнижчі -7, 88, -10 та 3 см над „0” поста відповідно.

Фактичний рівень води р.Дунай на водопосту Рені протягом декади знаходився нижче  середніх багаторічних показників.

На водопосту Вилкове фактичний рівень води р. Дунай протягом декади коливався за рахунок згінного вітру і знаходився значно нижче  середніх багаторічних  показників.