Водогосподарська обстановка

Водогосподарська та гідрометеорологічна обстановка з 21 по 31 серпня 2020 року

За даними Гідрометцентру ЧАМ на території басейну нижнього Дністра протягом третьої декади серпня спостерігалась переважно ясна погода. Температура повітря була від +11,0 ºС до +33,0 ºС. Опади відсутні.

Фактичний рівень води р. Дністер (Маяки, Одеська обл.) на кінець третьої декади серпня складає 95 см над „0” поста.

За багаторічними спостереженнями найвищий рівень у серпні-місяці на водомірному посту Маяки складає 204 см, а найнижчий 10 см  над „0” поста.

Рівень води на водпосту Маяки (15,0 км від гирла р. Дністер) протягом третьої декади серпня знаходився нижче середніх багаторічних показників та коливався за рахунок згінно-нагінного вітру.

 На водпосту Турунчук (44,5 км від гирла р. Дністер) протягом другої декади серпня рівень води знаходився нижче рівня середніх багаторічних показників та дещо коливався.

За даними Дунайської ГМО на території басейну р. Дунай протягом минулої декади спостерігалась переважно ясна погода. Температура повітря коливалась в межах від +15,0 ºС до +33,0 ºС. Опади склали 2,7-7,5 мм.

На водпостах Рені, Ізмаїл, Кілія та Вилкове української ділянки р. Дунай на кінець третьої декади серпня рівні води складали 134, 104, 63 та 86 см над „0” поста відповідно.

За багаторічними даними у серпні-місяці найвищі рівні на водомірних постах Рені, Ізмаїл, Кілія та Вилкове складають 457, 301, 220 та 133 см, а найнижчі -4, 20, 2 та 7 см над „0” поста відповідно.

Фактичний рівень води р. Дунай на водпосту Рені протягом третьої декади серпня поступово знизився та знаходився нижче середніх багаторічних показників.

На водпосту Вилкове р. Дунай протягом третьої декади серпня рівень води знаходився вище середніх багаторічних показників та дещо коливався.