Водогосподарська обстановка, Новини

Водогосподарська та гідрометеорологічна обстановка з 11 по 20 серпня 2020 року

За даними Гідрометцентру ЧАМ на території басейну нижнього Дністра протягом другої декади серпня спостерігалась переважно ясна погода. Температура повітря була від +8,5 ºС до +32,5 ºС. Кількість опадів склала                       0,8-10,0 мм.

Фактичний рівень води р. Дністер (Маяки, Одеська обл.) на кінець другої декади серпня складає 97 см над „0” поста.

За багаторічними спостереженнями найвищий рівень у серпні-місяці на водомірному посту Маяки складає 204 см, а найнижчий 10 см  над „0” поста.

Рівень води на водпосту Маяки (15,0 км від гирла р. Дністер) протягом другої декади серпня коливався дещо нижче рівня середніх багаторічних показників.

На водпосту Турунчук (44,5 км від гирла р. Дністер) протягом другої декади серпня рівень води знаходився нижче рівня середніх багаторічних показників та дещо коливався.

За даними Дунайської ГМО на території басейну р. Дунай протягом минулої декади спостерігалась переважно ясна погода. Температура повітря коливалась в межах від +13,0 ºС до +33,0 ºС. Опади відсутні.

На водпостах Рені, Ізмаїл, Кілія та Вилкове української ділянки р. Дунай на кінець другої декади серпня рівні води складали 184, 134, 78 та 93 см над „0” поста відповідно.

За багаторічними даними у серпні-місяці найвищі рівні на водомірних постах Рені, Ізмаїл, Кілія та Вилкове складають 457, 301, 220 та 133 см, а найнижчі -4, 20, 2 та 7 см над „0” поста відповідно.

Фактичний рівень води р. Дунай на водпосту Рені протягом другої декади серпня поступово підвищився але усе одно знаходився нижче середніх багаторічних показників.

На водпосту Вилкове р. Дунай протягом другої декади серпня рівень води знаходився вище середніх багаторічних показників та дещо коливався.