Водогосподарська обстановка, Новини

Водогосподарська та гідрометеорологічна обстановка з 21 по 31 липня

За даними Гідрометцентру ЧАМ на території басейну нижнього Дністра протягом третьої декади липня спостерігалась ясна погода. Температура повітря була від +10,5 ºС до +34,5 ºС. Опади були незначні.

Фактичний рівень води р. Дністер (Маяки, Одеська обл.) на кінець третьої декади липня складав 105 см над „0” поста.

За багаторічними спостереженнями найвищий рівень у липні-місяці на водомірному посту Маяки складає 174 см, а найнижчий 1 см  над „0” поста.

Рівень води на водпосту Маяки (15,0 км від гирла р. Дністер) протягом третьої декади липня знаходився на рівні середніх багаторічних показників та дещо коливався.

На водпосту Турунчук (44,5 км від гирла р. Дністер) протягом третьої декади липня рівень знаходився дещо вище середніх багаторічних показників та дещо коливався.

За даними Дунайської ГМО на території басейну р. Дунай протягом минулої декади спостерігалась ясна погода. Температура повітря коливалась в межах від +16,0 ºС до +35,0 ºС. Опади відсутні.

На водпостах Рені, Ізмаїл, Кілія та Вилкове української ділянки р. Дунай на кінець третьої декади липня рівні води складали 175, 132, 77 та 93 см над „0” поста відповідно.

За багаторічними даними у липні-місяці найвищі рівні на водомірних постах Рені, Ізмаїл, Кілія та Вилкове складають 494, 399, 294 та 242 см, а найнижчі 12, 36, 10 та 28 см над „0” поста відповідно.

Фактичний рівень води р. Дунай на водпосту Рені протягом третьої декади липня поступово знизився нижче середніх багаторічних показників.

На водпосту Вилкове р. Дунай протягом третьої декади липня рівень води знаходився нижче середніх багаторічних показників.