Водогосподарська обстановка

Водогосподарська та гідрометеорологічна обстановка з 11 по 20 грудня 2018 року

На водомірному посту басейну р. Дністер Маяки (Одеська обл.) рівень води на кінець другої декади грудня складає 77 см над „0” поста.

За багаторічними даними у грудні місяці найвищий рівень на водомірному посту Маяки складає 153 см, а найнижчий -6 см  над „0” поста.

Фактичний рівень води р. Дністер на водопосту Маяки (15,0 км від гирла р. Дністер) протягом декади коливався за рахунок згінного вітру і знаходився на рівні середніх багаторічних показників.

За даними Дунайського БУВР на водопостах Рені, Ізмаїл, Кілія і Вилкове української ділянки р.Дунай на кінець другої декади грудня рівні води  складають 138, 65, 18 та 4 см  над „0” поста відповідно.

За багаторічними даними у грудні місяці найвищі рівні на водомірних постах Рені, Ізмаїл, Кілія і Вилкове складають 447, 314, 205 та 154 см, а найнижчі -40, 56, -5 та 9 см над „0” поста відповідно.

Фактичний рівень води р.Дунай на водопосту Рені протягом декади знаходився значно нижче  середніх багаторічних показників.  

На водопосту Вилкове фактичний рівень води р. Дунай протягом декади коливався за рахунок згінного вітру і знаходився на рівні  середніх багаторічних  показників.