Увага-конкурс!


 

 

 

 

Дністровське басейнове управління водних ресурсів (БУВР)  проводить Всеукраїнський конкурс фотографії та поезії«Дністер – ріка життя і краси».

Конкурс присвячений до Міжнародного «Дня Дністра» і проводиться з метою популяризації та збереження річки Дністер, її приток, природних та археологічних пам’яток в межах басейну.

Участь у конкурсі може взяти кожен громадянин України. Період проведення конкурсу з 1 лютого до 1 квітня 2019 року.

 

 

ПОЛОЖЕННЯ

про Всеукраїнський конкурс фотографії та поезії «Дністер – ріка життя і краси»

  ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. Організатором конкурсу фотографії та поезії «Дністер – ріка життя і краси» (далі «Конкурс») є Дністровське басейнове управління водних ресурсів (далі – «Організатор»).

1.2. Конкурс проводиться з метою популяризації природоохоронних заходів, збереження річки Дністер та її приток, стимулювання творчої, пізнавальної і соціальної активності громадян і залучення населення до діяльності, метою якої є забезпечення якісного стану вод.

1.3. Фотографії та поезія мають висвітлювати красу річки Дністер та її приток в різні пори року, закликати до збереження та популяризації пам’яток архітектури та природних пам’яток басейну Дністра.

1.4. До участі у конкурсі не допускаються фотографії, на яких зображені прапори, гасла, знаки, символіка політичних партій тощо.

1.5. Право взяти участь у Конкурсі мають всі громадяни України.

 1. ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ

2.1. Учасники конкурсу можуть надсилати фотографії та вірші в період з         01 лютого до 01 квітня 2019 року.

2.2. Фотографії та вірші необхідно надсилати на електронну адресу: buvrif.zmi@gmail.com

2.3. Конкурс проводиться окремо за такими категоріями:

 • фотографія;
 • поезія;

2.4. Сюжети світлин та поезії мають стосуватись:

 • природи Дністра та його приток в різні пори року;
 • пам’яток архітектури басейну Дністра;
 • відпочинку на Дністрі;
 • збереження природних багатств Дністра. 
 1. ПОРЯДОК УЧАСТІ В КОНКУРСІ

3.1. Своєю участю у конкурсі виконавці приймають умови цього Положення та погоджуються з рішеннями Організатора.

3.2. Всі фотографії, які подаються на Конкурс, повинні бути зроблені впродовж 2017-2019 років, оригінальними і вільними від прав третьої сторони. Організатор Конкурсу не несе ніяких зобов’язань щодо будь-яких прав третьої сторони. Дністровське БУВР не повертає фотографії та поезію, надані учасниками Конкурсу. Дністровському БУВР передаються авторські права на всі фотографії та вірші без обмеження терміну використання у некомерційних цілях. Організатор зберігає за собою права на репродукцію всіх робіт, поданих на Конкурс.

3.3. Всі фотографії, які надсилаються на Конкурс, повинні бути представлені у цифровому форматі та відповідати наступним вимогам:

 • цифровий знімок: файл у форматі JPEG, не менше ніж 3456 x 2592 пікселів;
 • колаж та комп’ютерна графіка не допускаються, за винятком необхідної корекції кольору та контрасту;
 • всі вірші, які надсилаються на конкурс, повинні бути представлені у форматі Word;
 • розмір поезії повинен становити до 500 знаків (без пробілів).

3.4. Заявки на участь у Конкурсі необхідно надіслати на адресу Дністровського БУВР до 01 квітня 2019 року (однією особою може бути представлено не більше 10 фотографій чи віршів). Заявки повинні включати:

– заповнений офіційний бланк заявки (за наведеним нижче зразком);

– фотографію/ї у цифровому вигляді;

– інформацію про фотографію/ї (на окремому аркуші): місце, в якому зроблена фотографія, дату її створення та короткий опис;

– поезію у форматі Word.

 

 1. ПОРЯДОК ОБРАННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ

4.1. Переможці Конкурсу визначаються журі, до складу якого входять: представник керівництва Дністровського БУВР, ________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

4.2. Персональний склад журі затверджується Організатором до 01 березня 2019 року.

4.3. В кожній категорії визначається по 1 (одному) переможцю.

 

 1. НАГОРОДЖЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ

 

5.1. Результати Конкурсу Організатор розміщує на офіційному сайті Дністровського БУВР.

5.2. Організатор Конкурсу повідомляє переможців, які посіли перші місця у кожній категорії, про дату та умови нагородження.

5.3. Роботи переможців та лауреатів будуть опубліковані в друкованому альбомі конкурсу, на офіційному сайті та сторінці у соціальній мережі «Facebook» Організатора, та можуть бути представленими на традиційній фотовиставці до Міжнародного «Дня Дністра».
5.4. Переможці Конкурсу нагороджуються цінними подарунками та пам’ятними дипломами. 

 

Інформаційно-пошукова система Одеської області

Test page
Кілійський район Ренійський район Ізмаїльський район Болградський район Татарбунарський район Арцизький район Білгород-Дністровський район Саратський район Тарутинський район Овідіопольський район Одеса Біляївський район Одеса Комінтернівський район Роздільнянський район Іванівський район Фрунзівський район Великомихайловський район Березівський район Миколаївський район Ширяївський район Красноокнянський район Ананьївський район Любашівський район Котовський район Балтський район Кодимський район Савранський район

Корисні посилання

НЕ БУДЬ БАЙДУЖИМ!

ЗБЕРЕЖЕМО ВОДНІ РЕСУРСИ

ВОДНІ РЕСУРСИ: ПЕРЕГЛЯД

ПРОГНОЗ ПОГОДИ

Погода

КАТЕГОРІЇ

АРХІВ ЗАПИСІВ

Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Січ    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829  

Хмаринка позначок