Повернення річки Ягорлик до природного стану


Річка Ягорлик, як і більшість річок Одещини й України, через  надмірне антропогенне навантаження (забруднення водойм стічними водами,  бесконтрольне використання природних ресурсів, порушення вільної течії річок та разораність заплав) знаходяться в незадовільному стані.

Завдяки тісній співпраці органів місцевої влади, громадськості, БУВРу річок Причорноморя та нижнього Дунаю за підтримки Одеської обласної державної адміністрації, Держводагентства і Мінекоенерго в рамках проєкту ГЕФ/ПРООН/ОБСЄ/ЄЕК ООН «Сприяння транскордонному співробітництву та комплексному управлінню водними ресурсами в басейні річки Дністер» реалізується демонстраційний проєкт по екологічному відновленню частини річки Ягорлик.

Планована діяльність буде реалізована за небюджетні кошти в рамках проекту Проектом передбачається відновлення природного русла річки шляхом ліквідації несанкціонованих перешкод (загат, насипів), створення водопропускної споруди в дамбі автодороги на ділянці від с. Артирівка до               с. Ілія, розчищення русла річки від матеріалів замулення. Реалізація проекту матиме позитивний вплив завдяки ліквідації заболочення та гнильних процесів з викидами сірководню, призведе до покращення якості води, санітарно-екологічного стану території, а також сприятиме підвищенню туристичної привабливості та створить нові можливості для розвитку екотуризму.

Згідно зі статтею 5 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» зазначена діяльність підлягає оцінці впливу на довкілля. Ознайомитися з повним текстом повідомлення про плановану діяльність можна за посиланням

http://ecology.odessa.gov.ua/ocnka-vplivu-na-dovkllya/povdomlennya-pro-planovanu-dyalnst-yaka-pdlyaga-ocnc-vplivu-na-dovkllya/.

Окнянська селищна рада Окнянського району Одеської області інформує про намір провадити плановану діяльність з екологічного відновлення ділянки річки Ягорлик від села Должанка до села Розівка.

Протягом 20 робочих днів з дня офіційного оприлюднення повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля, громадськість може надати уповноваженому територіальному органу зауваження і пропозиції до планованої діяльності, обсягу досліджень та рівня деталізації інформації, що підлягає включенню до звіту з оцінки впливу на довкілля.

Зауваження і пропозиції громадськості до планованої діяльності необхідно надсилати до Департаменту екології та природних ресурсів Одеської обласної державної адміністрації за адресою: 65107, м. Одеса, вул. Канатна, 83, ecolog@odessa.gov.ua, тел. (048) 728-35-05, 728-34-58.

Інформаційно-пошукова система Одеської області

Test page
Кілійський район Ренійський район Ізмаїльський район Болградський район Татарбунарський район Арцизький район Білгород-Дністровський район Саратський район Тарутинський район Овідіопольський район Одеса Біляївський район Одеса Комінтернівський район Роздільнянський район Іванівський район Фрунзівський район Великомихайловський район Березівський район Миколаївський район Ширяївський район Красноокнянський район Ананьївський район Любашівський район Котовський район Балтський район Кодимський район Савранський район

Корисні посилання

НЕ БУДЬ БАЙДУЖИМ!

ЗБЕРЕЖЕМО ВОДНІ РЕСУРСИ

ВОДНІ РЕСУРСИ: ПЕРЕГЛЯД

ПРОГНОЗ ПОГОДИ

Погода

КАТЕГОРІЇ

АРХІВ ЗАПИСІВ

Квітень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Бер    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  

Хмаринка позначок