Новий очільник Дністровського міжрайонного управління водного господарства


17 лютого наказом Держводагенства від 12.02.2020 р. на посаду керівника Дністровського міжрайонного управління водного господарства було призначено Карпенка Андрія Аркадійовича. Андрій Аркадійович 1965 року народження, родом з Черкащени, має три вищі освіти, одна з яких інженерна. Андрій Карпенко працював в різних сферах та має великий досвід роботи: від приватного сектору до державного управління.
Варто також додати, що прадід пана Андрія на початку ХХ сторіччя теж займався міліорацією і, мабуть, саме через це Андрій Аркадійович має поклик до водогосподарської справи.
Свій перший робочій день новий очільник Дністровського МУВГ почав з відвідування головної насосної станції Дністровського МУВГ, де керівництвом Басейнового управління водних ресурсів річок Причорномор’я та нижнього Дунаю його було представлено колективу насосної станції, в свою чергу – колектив показав своєму керівнику насосну станцію та ознайомив з поточною роботою. Дністровська насосна станція є стратегічним об’єктом для меліорації Біляївського і Овідіопольського районів.

Інформаційно-пошукова система Одеської області

Test page
Кілійський район Ренійський район Ізмаїльський район Болградський район Татарбунарський район Арцизький район Білгород-Дністровський район Саратський район Тарутинський район Овідіопольський район Одеса Біляївський район Одеса Комінтернівський район Роздільнянський район Іванівський район Фрунзівський район Великомихайловський район Березівський район Миколаївський район Ширяївський район Красноокнянський район Ананьївський район Любашівський район Котовський район Балтський район Кодимський район Савранський район

Корисні посилання

НЕ БУДЬ БАЙДУЖИМ!

ЗБЕРЕЖЕМО ВОДНІ РЕСУРСИ

ВОДНІ РЕСУРСИ: ПЕРЕГЛЯД

ПРОГНОЗ ПОГОДИ

Погода

КАТЕГОРІЇ

АРХІВ ЗАПИСІВ

Квітень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Бер    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  

Хмаринка позначок