Тел: (048)766-91-02 | Email: vodhoz@ukr.net

XV Міжнародна спеціалізована виставка «AQUA UKRAINE – 2017»


З 7 по 9 листопада 2017 року на території Міжнародного виставкового центру відбулась чергова XV Міжнародна спеціалізована виставка «AQUA UKRAINE – 2017», у рамках Міжнародного конгресу «Інституційні та технічні аспекти реформування житлово-комунального господарства».

Від Держводагентства відкрила Конгрес Голова агентства Овчаренко І.І., яка у привітальній промові до учасників Конгресу наголошусила на тому, що питання економічно вигідного і раціонального використання водних ресурсів є актуальними і надважливими на сьогоднішній день у нашій державі.

Після завершення офіційної частини відкриття учасники форуму ознайомилися з експозиціями виставки «AQUA UKRAINE-2017» та оглянули її експонати.

На стенді Держводагентства відвідувачі могли за допомогою системи віртуальної реальності здійснити віртуальну екскурсію на споруди Управління Головного Каховського магістрального каналу та Управління каналу Дніпро-Інгулець, було  презентовано послуги, які надаються водогосподарськими організаціями. Презентовано роботу Автоматизованих інформаційно-вимірювальних систем «Прикарпаття» та «Тиса», геопорталу «Водні ресурси України» та ін. Разом з тим представлено макет зрошувальної системи, зокрема насосної станції та дощувальної машини.

Також відбулася науково-практична конференція «Вода та довкілля», під час якої представники державних, громадських та наукових установ висвітлювали актуальні проблеми, пов’язані з водним фактором.

 

Цього року у роботі міжнародної спеціалізованої виставки прийняв участь 20  фахівців Одеського облводресурсів на чолі з начальником  Потопом В.І.

Фахівці мали можливість ознайомитися з передовими технологіями та системами контролю якості вод, новітніми досягненнями науки і техніки у сфері водозабезпечення та водовідведення.

w036

w 001

w017

w 018

w020

Інформаційно-пошукова система Одеської області

Test page
Кілійський район Ренійський район Ізмаїльський район Болградський район Татарбунарський район Арцизький район Білгород-Дністровський район Саратський район Тарутинський район Овідіопольський район Одеса Біляївський район Одеса Комінтернівський район Роздільнянський район Іванівський район Фрунзівський район Великомихайловський район Березівський район Миколаївський район Ширяївський район Красноокнянський район Ананьївський район Любашівський район Котовський район Балтський район Кодимський район Савранський район

Корисні посилання

НЕ БУДЬ БАЙДУЖИМ!

ЗБЕРЕЖЕМО ВОДНІ РЕСУРСИ

ВОДНІ РЕСУРСИ: ПЕРЕГЛЯД

ПРОГНОЗ ПОГОДИ

Погода

КАТЕГОРІЇ

АРХІВ ЗАПИСІВ

Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лис    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31