З 7 по 9 листопада 2017 року на території Міжнародного виставкового центру відбулась чергова XV Міжнародна спеціалізована виставка «AQUA UKRAINE – 2017», у рамках Міжнародного конгресу «Інституційні та технічні аспекти реформування житлово-комунального господарства».

Від Держводагентства відкрила Конгрес Голова агентства Овчаренко І.І., яка у привітальній промові до учасників Конгресу наголошусила на тому, що питання економічно вигідного і раціонального використання водних ресурсів є актуальними і надважливими на сьогоднішній день у нашій державі.

Після завершення офіційної частини відкриття учасники форуму ознайомилися з експозиціями виставки «AQUA UKRAINE-2017» та оглянули її експонати.

На стенді Держводагентства відвідувачі могли за допомогою системи віртуальної реальності здійснити віртуальну екскурсію на споруди Управління Головного Каховського магістрального каналу та Управління каналу Дніпро-Інгулець, було  презентовано послуги, які надаються водогосподарськими організаціями. Презентовано роботу Автоматизованих інформаційно-вимірювальних систем «Прикарпаття» та «Тиса», геопорталу «Водні ресурси України» та ін. Разом з тим представлено макет зрошувальної системи, зокрема насосної станції та дощувальної машини.

Також відбулася науково-практична конференція «Вода та довкілля», під час якої представники державних, громадських та наукових установ висвітлювали актуальні проблеми, пов’язані з водним фактором.

 

Цього року у роботі міжнародної спеціалізованої виставки прийняв участь 20  фахівців Одеського облводресурсів на чолі з начальником  Потопом В.І.

Фахівці мали можливість ознайомитися з передовими технологіями та системами контролю якості вод, новітніми досягненнями науки і техніки у сфері водозабезпечення та водовідведення.

w036

w 001

w017

w 018

w020