Marienro

24 серпня 2015 року ювілейну дату – 55 років з дня народження, святкуватиме начальник відділу економіки та голова профспілкового комітету Одеського обласного управління водних ресурсів Алла Володимирівна Мар’єнко.

       Народилась ювілярка 24 серпня 1960 року в с. Бугайовка Глобінського району Полтавської області.

         У 1982 році закінчила гідротехнічний факультет Українського інституту інженерів водного господарства м. Рівне за спеціальністю «Гідротехнічне будівництво річкових споруд і гідроелектростанцій».

Трудову діяльність розпочала в 1977 році на посаді диспетчера автоколони Ізмаїльської автобази. 1977-1982 – навчання в Українському інституті інженерів водного господарства. Після закінчення навчання прийнята на посаду інженера-лаборанта будлабораторії ПМК-139 треста «Дунайводбуду». В цьому ж році переведена до ПМК-17 треста «Дунайводбуду», де продовжувала свою трудову діяльність на посадах інженера, техніка, нормувальника праці до 1989 року. З 1989 року – старший інженер з оплати праці Одеського обласного виробничого управління меліорації і водного господарства, потім – інженер І категорії з оплати праці, провідний інженер з оплати праці. З 2006 року – начальник планово-економічного відділу облводгоспу. Після реорганізації та перейменування облводгоспу Алла Володимирівна очолює відділ економіки Одеського обласного управління водних ресурсів.

Алла Володимирівна досвідчений економіст. У галузі меліорації та водного господарства вона працює 33 роки, з них 9 років – на посаді начальника відділу економіки. З 1997 року очолює профспілковий комітет управління. Знання, відповідальність та вимогливість допомагають їй організовувати фінансово-економічну діяльність управління та досягати високих результатів. Користується повагою в колективі.

За самовіддану працю та високий професіоналізм нагороджувалась Почесною грамотою Одеського облводгоспу в 2006 році, Почесною грамотою Одеського облводресурсів у 2013 році, Почесною грамотою Одеської обласної ради в 2008 році, Цінним подарунком (іменним годинником) Держводгоспу у 2010 році.

Колектив Одеського облводресурсів щиро вітає Аллу Володимирівну з ювілеєм!

Бажаємо миру і світлої долі,
Запалу, енергії, сили доволі!
Творчого вогнику, віри й наснаги,
Щедрості серця, людської поваги!
На довгих стежках Вашої ниви
Будьте завжди здорові й щасливі!