24-25 листопада 2015 року в приміщенні Одеського облводресурсів відбувся семінар-навчання з питань раціонального використання водних ресурсів, державного обліку водокористування, дотримання чинного законодавства, роботи з органами місцевого самоврядування.

На семінар були запрошені фахівці відділу використання водних ресурсів та моніторингу вод, відділу водних об’єктів, відділу ТЕБ, служби міжнародного співробітництва Одеського облводресурсів, відділів (служб) водних ресурсів управлінь водного господарства, Одеської гідрогеолого-меліоративної експедиції, сектору Держводагентства в Одеській області.

Відкрив перший день семінару начальник Одеського облводресурсів Потоп В.І.

Заступник начальника облводресурсів Кічук І.Д. поставів основні завдання відділам (службам) водних ресурсів в сучасних умовах роботи з водокористувачами та органами місцевого самоврядування. Окремо розглянуто питання щодо вимог Водної рамочної директиви ЄС та покращення роботи з місцевими органами самоврядування щодо безхазяйних ГТС й обстеження стану водних об’єктів.

З аналізом роботи Одеського облводресурсів з питань управління водними ресурсами за 10 місяців 2015 року виступила начальник відділу використання водних ресурсів та моніторингу вод Голеня Н.І.

Про земельні відносини в сучасних умовах використання водних ресурсів області розповів начальник відділу водних об’єктів Валюх В.О.

Начальник відділу техногено-екологічної безпеки Верис Н.С. доповіла про роботу Одеського облводресурсів з питань техногенно-екологічної безпеки водних об’єктів області.

Про функції та основні завдання сектору Держводагентства в Одеській області розповіла в.о. завідувача сектору в Одеській області Держводагентства Меркаленко А.О.

Начальник відділу державного водного кадастру та водокористування Дніпровського БУВР Цибульський А.І. провів заняття на тему «Особливості організації ведення державного обліку водокористування та приймання звітів про використання води з 2015 року».

Про роботу ГІС доповіла заступник начальника відділу використання водних ресурсів та моніторингу вод Бужинська О.М.

Заслухали інформацію щодо виконаної роботи за 10 місяців 2015 року начальника відділу комплексного використання водних ресурсів Одеської гідрогеолого-меліоративної експедиції Кушніра С.А. та фахівців відділу в районах.

Другій день семінару майже цілком був присвячений практичним заняттям з питань застосування Порядку ведення державного обліку водокористування, які проводив начальник відділу державного водного кадастру та водокористування Дніпровського БУВР Цибульський А.І.

А також звітам про виконану роботу за 10 місяців 2015 року начальників відділів (служб) управлінь водного господарства.

На при кінці семінару провідний інженер служби міжнародного співробітництва Романчук О.К. доповів про роботу управлінь з засобами масової інформації та власними веб-сайтами.

Заступник начальника облводресурсів Кічук І.Д. підвів підсумки роботи семінару, які зафіксовані у протокольному рішенні.