31 липня 2015 року відбулася нарада щодо підсумків діяльності водогосподарсько-меліоративного комплексу за І півріччя 2015 року і заходів щодо сталого функціонування галузі у ІІІ кварталі 2015 року. Участь у зазначеному засіданні взяли керівництво та фахівці центрального апарату Держводагентства, керівники басейнових та обласних управлінь водних ресурсів, управлінь каналів, дирекцій водогосподарського будівництва та представники громадськості.Під час наради було заслухано керівників структурних підрозділів Агентства та керівників водогосподарських організацій. Участь у нараді прийняв начальник Одеського облводресурсів Василь Потоп.

Підсумовуючи засідання, виконувач обов’язків Голови Агентства І.Овчаренко зазначила, що протягом І півріччя 2015 року водогосподарськими організаціями у повному обсязі забезпечено своєчасну підготовку та безперебійну роботу міжгосподарських меліоративних систем та захисних споруд, організовано проведення поливного сезону, забезпечено подачу води на полив сільгоспкультур відповідно до укладених договорів із сільгосптоваровиробниками, а також забезпечено захист населених пунктів та територій від підтоплення і затоплення.

Разом з тим, було окреслено ключові завдання, на які необхідно спрямувати зусилля у ІІІ кварталі 2015 року для подальшого розвитку та ефективного функціонування водогосподарсько-меліоративного комплексу України.

IMG_7758
IMG_7753
IMG_7751