3 лютого 2016 року в Дорадчому центрі Одеського облводресурсів заступник начальника облводресурсів Кічук І.Д. провів робочу нараду з питань фінансування та підготовки інвестиційних проектів.

У нараді прийняли участь начальник відділу економіки облводресурсів Мар’єнко А.В., начальник відділу експлуатації водогосподарських систем Боднар В.В., головні інженери та начальники відділів економіки підвідомчих організацій.

Sem_g_ing_ 016

Відкрив нараду заступник начальника облводресурсів Кічук І.Д. з питання підготовки обґрунтувань та розрахунків під план-фінансування на 2016 рік.

Sem_g_ing_ 004

Начальник відділу економіки облводресурсів Мар’єнко А.В. доповіла про особливості складання калькуляції ціни на воду в сучасних умовах.

Sem_g_ing_ 019

Про підготовку інвестиційних проектів на водогосподарські об’єкти, які знаходяться на балансі управлінь та потребують реконструкції, відновлення доповіла начальник відділу експлуатації водогосподарських систем Боднар В.В.

Sem_g_ing_021

Заступник начальника облводресурсів Кічук І.Д. наголосив вимоги щодо підготовки матеріалів на обласну нараду з питань “Підсумки роботи водогосподарських організацій за 2015 рік та завдання на 2016 рік”.

Sem_g_ing_018

Робоча нарада пройшла в діловій, конструктивній обстановці, доповідачі відповіли на численні запитання.

Пропозиції, завдання з конкретними строками виконання відображені в протокольному рішенні робочої наради та доведені до виконання.