На виконання наказу Держводагентства України від 07.08.2017 р. та наказу Одеського облводресурсів від 09.08.2017 р. № 68 «Про забезпечення підготовки водогосподарсько-меліоративного комплексу до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2017-2018 років» 12.10.2017 року на базі Татарбунарського МУВГ відбувся семінар-нарада з питань:

– підготовка об’єктів виробничого призначення до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 р.;

– ефективність використання та пропозиції щодо подальшого використання автотранспорту, обладнання та механізмів;

– техніка безпеки та охорона праці при виконанні робіт з підготовки до осінньо-зимового періоду.

У семінарі-нараді прийняли участь фахівці Одеського облводресурсів, головні інженери, начальники ВЕМС, механіки, інженери з охорони праці та техніки безпеки підвідомчих організацій.

Відкрив семінар в.о. начальника Одеського облводресурсів Кічук І.Д., він доповів про план проведення семінару-наради. Вимоги та питання щодо покращення роботи підвідомчих організацій в осінньо-зимовий період

Далі Головні інженери управлінь звітували про виконання ремонтних робіт, доглядових робіт за 9 місяців 2017 року та плани на IV квартал.

З аналізом виконання наказу Одеського облводресурсів від 09.08.2017 р. №68  «Про забезпечення підготовки водогосподарсько-меліоративного комплексу до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2017-2018 років» виступила начальник відділу ЕВС Боднар В.В.

З доповіддю про аналіз роботи підвідомчих організацій щодо охорони праці, промсанітарії та техніка безпеки за 9 місяців 2017 року. Технічний стан опалювальних установок, їх утримання та експлуатація, своєчасний і якісний ремонт. Навчання обслуговуючого персоналу виступив  заступник начальника облводресурсів Кишенко В.В.

Співдокладчиками були  інженери з охорони праці та техніки безпеки підвідомчих організацій.

Головний механік облводресурсів Лисак О.М. доповів про ефективність використання автотранспорту, обладнання і механізмів за 9 місяців 2017 року. Використання автотракторної техніки та готовність техніки до роботи в осінньо-зимовий період. Списання та передача автотракторної техніки, обладнання і механізмів.

Співдокладчиками були механіки управлінь.

Підсумки семінару-наради підвів в.о. начальника Одеського облводресурсів Кічук І.Д.