18-19 жовтня 2017 року в м. Одеса проведено семінар – навчання з питань управління водними ресурсами, ведення державного обліку водокористування та підведення підсумків роботи водогосподарських організацій за 9 місяців 2017 року.

Місцем проведення семінару були дорадчий центр Одеського облводресурсів (18 жовтня ) та база Одеської ГГМЕ (19 жовтня).

В семінарі взяли участь працівники Одеського облводресурсів, районних та міжрайонних управлінь водного господарства та Одеської ГГМЕ, а також провідний інженер-гідролог відділу використання вод Дніпровського БУВР Цибульський Анатолій Іванович.

 Відкрив семінар начальник Одеського облводресурсів Потоп В.І.

Семінар проходив під керівництвом заступника начальника облводресурсів Кічука І.Д.

Щодо змін до деяких законодавчих актів України, що регулюють відносини, пов’язані з одержанням документів дозвільного характеру щодо спеціального водокористування  доповіла завідувач сектору Держводагентства в Одеській області Меркаленко А.О.

Начальник відділу ТЕБ облводресурсів Верис Н.С. доповіла про виконання основних завдань облводресурсів з питань техногенної та екологічної безпеки водних об’єктів

Далі спеціалісти підвідомчих організацій звітували про проведену роботу за 9 місяців 2017 року

Провідний інженер-гідролог відділу використання вод Дніпровського БУВР Цибульський А.І. розтлумачив нюанси ведення державного водного кадастру.

2-й день семінару розпочав заступник  начальника облводресурсів Кічук І.Д. доповіддю про завдання та плани робіт Одеського облводресурсів та підвідомчих управлінь.

 

Робота з інвентаризації земельних ділянок, які використовуються підвідомчими управліннями-тема виступу інженера відділу водних об’єктів Кушніренко І.О.

Інженер відділу водних об’єктів Набоков О.О. доповів про встановлення режимів роботи орендованих водойм на вересень-жовтень, правильність, та вчасність надання.

Про контроль за надходженням коштів орендованих водойм розповів інженер відділу водних об’єктів Сваволя А.В.

Начальник відділу ВВРтаМВ Голеня Н.І. провела аналіз підготовки річних звітів підвідомчих управлінь щодо роботи з питань управління, використання та відтворення поверхневих водних ресурсів

Провідний інженер-гідролог відділу використання вод Дніпровського БУВР Цибульський А.І. розтлумачив аспекти ведення державного водного кадастру за допомогою комп’ютерної програми Wingos та зміни в чинному законодавстві.

Після обговорення підсумки роботи підвів заступник начальника Одеського облводресурсів Кічук І.Д.

w 004

w002

w003

w 006w 013