Головна насосна станція Нижньо-Дністровської зрошувальної системи забезпечує подачу води на полив у Біляївському та Овідіопольському районах Одеської області. Поливна вода через розгалужену меліоративну мережу подається на двадцять насосних станцій підкачки та на насосну станцію  НС-1 Широка Балка в Біляївському районі та двадцять насосних станцій підкачки в Овідіопольскому районі.

Підвідний канал з р. Дністер до Головної насосної станції Нижньо-Дністровської зрошувальної системи протяжністю 800 м експлуатується з 1968 року.

За тривалий час експлуатації в наслідок замулення та заростання біля 80% каналу пропускна здатність значно знизилася, через що виникла загроза зриву подачі води на полив у 2017 році.

З метою збільшення пропускної здатності  та недопущення зриву поливного сезону у жовтні місяці власними силами Дністровського міжрайонного управління водного господарства за допомогою Овідіопольського управління водного господарства розпочато розчистку підвідного каналу.

Не зважаючи на важкі погодні та технічні умови робота по розчистці продовжується. Всього розчищено 700 метрів каналу із загальним обсягом розчистки  – 7,0 тис. м3.

SAMSUNG CAMERA PICTURES

SAMSUNG CAMERA PICTURES

SAMSUNG CAMERA PICTURES

SAMSUNG CAMERA PICTURES

IMAG0599v

IMAG0598v