2 лютого 2017 року на базі Кілійського управління водного господарства відбулась нарада Одеського облводресурсів «Підсумки роботи водогосподарського комплексу за 2016 рік та основні напрямки роботи підвідомчих організацій облводресурсів у 2017 році».

На нараду було запрошено начальників, головних інженерів, головних бухгалтерів, начальників відділів економіки, начальників відділів водокористування підвідомчих організацій.

Відкрив нараду начальник Одеського облводресурсів Потоп В.І.

З презентацією щодо підсумків роботи підвідомчих організацій облводресурсів за 2016 рік виступив заступник начальника облводресурсів Кічук І.Д.

Аналіз економіко-соціальних питань, недоліки та шляхи покращення роботи були темою докладу економіст відділу економіки облводресурсів Бановської С.В.

Головний бухгалтер облводресурсів Корак І.О. та головний ревізор облводресурсів Баканова О.М. зробили аналіз стану робот щодо виявлених питань аудиторської перевірки та виконання заходів по покращенню роботи.

Заступник начальника облводресурсів Кишенко В.В. та провідний інженер з охорони праці Садовський Ю.Є.доповіли про стан охорони праці у підвідомчих організаціях облводресурсів та шляхи покращення роботи.

Головний юрисконсульт юридичної служби Григор’єва Н.А. розповіла про вимоги щодо заповнення декларацій за 2016 рік

 Начальники підвідомчих організацій розповіли про усунення недоліків в роботі та заходи щодо її покращення.

На завершення наради начальник Одеського облводресурсів Потоп В.І. оголосив завдання щодо основних напрямків роботи на 2017 рік та відзначив кращі колективи за 2016 рік:

1 місце – Білгород-Дністровське УВГ (начальник Бурлак Б.Ї.);

2 місце – Ізмаїльське УВГ (начальник Жечков П.І.);

3 місце поділили Кілійське УВГ (начальник Іваненко О.П.) та Дністровське МУВГ (начальник Міхов П.І.).

За результатами підсумкової наради складено протокольне рішення, в якому зафіксовані всі недоліки та терміни їх усунення.

1v

2v

3v