У поточному році підписано договорів на послуги з подачі води з 151 водокористувачем  на площу 41,2 тис. га. Що на рівні минулого року.

       У зв’язку з ранньою весною в області на дві неділі раніше звичайного розпочато  роботу з заповнення каскаду водосховищ  Татарбунарським МУВГ, заповнювалися технологічні водосховища у Біляївському, Ізмаїльському, Болградському та Овідіопольському районах . На проведення таких заходів за державні кошти перекачано – 69 млн. мЗ води. З метою подачі якісної води водокористувачам, перед початком поливного сезону управліннями облводресурів проведено за державні кошти водообмін та опріснення водосховищ і каналів у Татарбунарському, Овідіопольському та Кілійському районах , об’ємом 770 тис. м3.  З метою запобігання підтоплення сільськогосподарських угідь, перед поливним сезоном, в області проведено відкачку колекторно-дренажних вод в об’ємах – 137 млн. м3 та витрачено 362,7 тис. грн.

       В цьому році поливний сезон в області розпочато 18 березня, що  на 12 днів раніше минулого поливного сезону. На 12 травня полито 5840 га проти 2542 га у минулому році. В точку водовиділу подано 15,9 млн. м3. із них на рисові чеки подано  15,3млн. м3.