Водогосподарська та гідрометеорологічна обстановка з 11 по 20 квітня 2018 року

Опубліковано

На водомірному посту басейну Дністра Маяки (Одеська обл.) рівень води на кінець другої декади квітня складає 91 см над „0” поста. За багаторічними даними у квітні місяці найвищий рівень на водомірному посту Маяки складає 199 см, а найнижчий 10 см…(Детальніше…)

Робоча зустріч у рамках проекту ГЕФ

Опубліковано

18 квітня 2018 року в рамках проекту ГЕФ «Сприяння транскордонному співробітництву та комплексному управлінню водними ресурсами в басейні р.Дністер» в м.Одеса у приміщенні «Інфоксводоканалу» відбулася зустріч з координатором проекту п. Тамарою Кутоновою та консультантом проекту п. Педро Кухна Серра. Від…(Детальніше…)

Вітаємо Любов Романенко з ювілеєм!

Опубліковано

18 квітня 2018 року виповнюється 55 років провідному інженеру відділу використання водних ресурсів та моніторингу вод Одеського облводресурсів Романенко Любові Олексіївні Народилась Романенко Л.О. 18 квітня 1963 року в с. Красноселка, Бершадського району, Вінницької області. Вся трудова діяльність Любові Олексіївни…(Детальніше…)

Рішення Міжвідомчої комісії щодо екологічного попуску у пониззя Дністра

Опубліковано

Враховуючи пропозиції учасників водогосподарського комплексу басейну Дністра щодо проведення екологічного (репродукційного) попуску в 2018 році, фактичну водогосподарську ситуацію у квітні та рекомендації науковців, Міжвідомча комісія пропонує: Враховуючи температурний режим води у пониззі Дністра на в/п Маяки (12°С) та прогноз Укргідрометцентру,…(Детальніше…)

Водогосподарська та гідрометеорологічна обстановка з 1 по 10 квітня 2018 року

Опубліковано

На водомірному посту басейну Дністра Маяки (Одеська обл.) рівень води на кінець першої декади квітня складає 119 см над „0” поста. За багаторічними даними у квітні місяці найвищий рівень на водомірному посту Маяки складає 199 см, а найнижчий 10 см…(Детальніше…)