Робочий візит голови Держводагентства Ірини Овчаренко до Одещини

Опубліковано

Голова Держводагентства Ірина Овчаренко під час робочої поїздки до Одеської області провела чергову робочу зустріч  з працівниками водогосподарських організацій Одещини. Під час засідання начальник Басейнового управління водних ресурсів річок Причорномор’я та нижнього Дунаю  Василь Потоп доповів про результати реорганізації водогосподарських…(Детальніше…)

Виконання ремробіт Ізмаїльсьским УВГ

Опубліковано

Обкошування каналу Т-1 Суворовської ЗС Обкошування території НСП-5 Суворовської ЗС Улаштування покрівлі РММ Кислицької ЕД Заміна високовольтного лічильника на ТП ГНС Озернянської ЗС      Виготовлення котла для цеха РГТО     

Про старт пілотного проекту щодо реконструкції Нижньо-Дністровської зрошувальної системи

Опубліковано

Згідно ряду проведених заходів та узгоджень Держводагентства України, Міністерства екології та природних ресурсів України та за підтримки Європейського банку розвитку та реконструкції, починаючи з 2017 року розроблені інституціальний та функціональний аналізи щодо пілотних проектів з реконструкції зрошувальних систем України. З…(Детальніше…)

Щодо створення Басейнової Ради

Опубліковано

 Державним агентством водних ресурсів України у відповідності зі ст. 13 Водного кодексу України та Наказом Мінприроди України від 26.01.2017 №23, розпочато формування складу басейнових рад в межах районів річкових басейнів  (http://davr.gov.ua/news/informuyemo-pro-pochatok-formuvannya-skladu-basejnovih-rad-u-mezhah-rajoniv-richkovih-basejniv (сторінка Держводагентства)).   Інформація щодо утворення та роботи басейнових…(Детальніше…)