Водогосподарська та гідрометеорологічна обстановка з 1 по 10 грудня 2017 року

Опубліковано

За даними Гідрометцентру Чорного та Азовського морів на водомірному посту басейну Дністра Маяки (Одеська обл.) рівень води на кінець першої декади грудня складає 102 см над „0” поста. За багаторічними даними у першій декаді грудня  найвищий рівень на водомірному посту…(Детальніше…)

Водогосподарська та гідрометеорологічна обстановка з 21 по 30 листопада

Опубліковано

За даними Гідрометцентру Чорного та Азовського морів на водомірному посту басейну Дністра Маяки (Одеська обл.) рівень води на кінець третьої декади листопада складає 99 см над „0” поста. За багаторічними даними у третій декаді листопада  найвищий рівень на водомірному посту…(Детальніше…)

Зустріч українсько-молдавської робочої групи

Опубліковано

На виконання Протоколу XV наради Уповноважених щодо реалізації Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Молдова про спільне використання та охорону прикордонних вод, 23 листопада 2017 року у м. Болград відбулась зустріч українсько-молдавської робочої групи з управління водними ресурсами…(Детальніше…)

Водогосподарська та гідрометеорологічна обстановка з 11 по 20 листопада 2017 року

Опубліковано

За даними Гідрометцентру Чорного та Азовського морів на водомірному посту басейну Дністра Маяки (Одеська обл.) рівень води на кінець другої декади листопада складає 69 см над „0” поста. За багаторічними даними у другій декаді листопада  найвищий рівень на водомірному посту…(Детальніше…)

Візит делегації Одеського облводресурсів до Верхнє-Тисайської Дирекції водних справ (Угорщина)

Опубліковано

7-10 листопада 2017 року делегація Одеського облводресурсів, скориставшись запрошенням, відвідала Верхнє-Тисайську, Середнє-Тисайську, Північно-угорська дирекція водного господарства та Затисайську Дирекцію водного господарства (Угорщина). Мета візиту – ознайомитися з роботою Верхнє-Тисайського Управління водного господарства (м.Ніредьхаза), Центрів протипаводкового захисту, Затисайської та Середнє-Тисайської дирекцій…(Детальніше…)