16-17 лютого 2016 року на базі Ізмаїльського управління водного господарства відбулась нарада – семінар на тему: «Виконання договірних взаємовідносин за тристоронніми договорами по наданню послуг з подачі води на зрошення і використання електроенергії у поливному сезоні 2016 року та наліз роботи управлінь в поливному сезоні 2015 року».

Контингент учасників: начальники відділів водокористування, головні енергетики управлінь, начальники груп насосних станцій.

Відкрив нараду семінар заступник начальника Одеського облводресурсів Кічук І.Д.

У проведеному аналізі роботи з виконання договірних зобов’язань з подачі води, І.Д.Кічук окремо вказав на основні недоліки та за результатами обговорення було прийнято по кожному пункту рішення , яке дасть можливість більш ефективно в 2016 році надавати послуги з подачі води водокористувачам. Заступником начальника облводресурсів було наголошено та організована робота щодо відповідності питомих норм електроенергії об’єму води, взаєморозрахунків, використання енергетичних ресурсів до діючих вимог та нормативних документів.

Sem_Iz_1007

IMG_0991

З аналізом роботи відділів водокористування у поливному сезоні 2015 року виступив начальник відділу водокористування облводресурсів Олішевський М.А.

Sem_Iz_1019

Аналіз роботи управлінь щодо виконання завдань по економії електроенергії та дотримання затверджених питомих норм витрат у поливному сезоні 2015 року зробив начальник відділу енергозбереження та зв’язку Дьяченко О.О.

 Sem_Iz_1016

 Про проблемні питання щодо виконання договірних відносин з подачі води у 2015 році доповіли начальники відділів водокористування управлінь та головні енергетики.

Були розглянуті форми додатків до тристороннього договору у 2015 році та надані пропозиції щодо їх змін у 2016 році.

На другій день семінару-наради начальники відділів водокористування управлінь та головні енергетики доповіли про баланси води по системах та розробку заходів щодо раціонального використання водно-енергетичних ресурсів управлінь.

Також було розглянуте питання щодо застосування методів обліку води та аналіз використання по системах та водокористувачах (доповіли начальники відділів водокористування управлінь).

Служби енергетиків управлінь звітували про додержання економії електроенергії в розрізі насосних станцій та з презентаційними матеріалами щодо заходів по енергоаудиту і проблемним питанням.

Учасники семінару відмітили, як кращу з даного питання, енергетичну службу Ізмаїльського управління водного господарства, яку очолює Рудак В.Я.

Sem_Iz_1023

Підсумки наради–семінару підвів заступник начальника облводресурсів Кічук І.Д. та зобов’язав відповідні служби у стислі терміни покращити роботу з розглянутих питань.