На виконання Протоколу XV наради Уповноважених щодо реалізації Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Молдова про спільне використання та охорону прикордонних вод, 23 листопада 2017 року у м. Болград відбулась зустріч українсько-молдавської робочої групи з управління водними ресурсами басейну р.Дунай та Придунайських озер.

Відкрив зустріч керівник української частини робочої групи Кичук І.Д., який привітав присутніх та доповів про порядок денний зустрічі.

Керівник молдавської частини робочої групи Дмитро Прока доповів про реорганізацію водогосподарської галузі Республіки Молдова.

Сторони розглянули такі питання:

  1. Вирішення міжвідомчої комісії зі встановлення режимів роботи Придунайських водосховищ на осінньо-зимовий період 2017-2018 років;
  2. Про розробку перспективного плану роботи по поліпшенню стану річок басейну Дунаю (сучасний екологічний і водогосподарський стан річок басейну, моніторинг, трансграничний вплив суббасейнов річок на Придунайські водосховища);
  3. Про проведення інвентаризації потенційно небезпечних об’єктів на трансграничних водотоках басейну Дунаю.
  4. Про запобігання забрудненню річки Киргиж-Китай.
  5. Про паспорти річок Кагул, Ялпуг і Киргиж-Китай.
  6. Про спільне обстеження трансгранічніх річок.

Після обговорення , всі питання та терміни виконання були зафіксовані в протоколі зустрічі, який підписали керівники української та молдавської частин робочої групи.

Kodak 001w

Kodak 002w

Kodak 006w

Kodak 014w

Kodak 015w

Kodak 016w