Oliyshevskii(1)

1 січня 2016 року начальник відділу водокористування Одеського обласного управління водних ресурсів

Микола Адамович Олішевський

святкує 60 років з дня народження.

Народився Олішевський М. А. 1 січня 1956 року в с. Голинченці, Шаргородського району, Вінницької області. Після закінчення середньої школи у 1973 році поступив до Вінницького профтехучилища № 4. Закінчив училище за фахом монтажник-лінійник зв’язку.   З травня 1974 року по травень 1976 рік служив сержантом у лавах Радянської Армії. У 1982 році закінчив Одеський сільськогосподарський інститут за фахом учений агроном. Під час навчання в інституті закінчив вечірню форму навчання факультету журналістики за фахом «Робочий кореспондент». Був нештатним кореспондентом інститутської газети та щорічно виступав за інститут на спортивних змаганнях.

Трудову діяльність розпочав з 1982 року агрономом в колгоспі «Шлях до комунізму» с. Лісниче Бершадського району Вінницької області. У 1987 році поступив до аспірантури Одеського сільськогосподарського інституту. Під час навчання в аспірантурі працював асистентом на кафедрі. В 1992 році захистив дисертацію кандидата сільськогосподарських наук за фахом «Зрошуване землеробство». З вересня 1998 року – працював на посаді доцента кафедри меліорації і ґрунтознавства.

З вересня 2003 року був зарахований на посаду заступника начальника відділу водокористування і водообліку Одеського обласного виробничого управління по водному господарству, з лютого 2004 року й по теперешній час – начальник відділу водокористування.

За час своєї трудової діяльності в Одеському обласному управлінні водних ресурсів показав себе висококваліфікованим спеціалістом, дисциплінований працівник, завдання та доручення виконує своєчасно та добросовісно. В роботі принциповий, наполегливий і послідовний. Є досвідченим працівником у своїй справі, бере активну участь у пропаганді розвитку зрошувального землеробства у періодичній пресі та фахових виданнях, дбайливо ставиться до роботи. Користується повагою й авторитетом колег. Олішевський Микола Адамович є автором двох винаходів   та автором підручника «Мостове землеробство».

Нагороджувався: Грамотою Одеського облводгоспу в 2007, 2009 роках, Почесною грамотою обласного управління агропромислового розвитку облдержадміністрації в 2011році, Почесною грамотою Одеського облводресурсів в 2011, 2015 роках, Почесною грамотою Одеської обласної ради в 2012 році, Дипломом Південного наукового центру НАН і МОН України в 2012році.

 

Колектив Одеського облводресурсів щиро вітає

Миколу Адамовича з ювілеєм!

 

Нехай обминають Вас болі й тривоги,
Хай стелиться довга життєва дорога,
Хай легко працюється, гарно живеться,
Все вміється, множиться і удається!
Здоров’я міцного, щастя без краю,
Усього найкращого ми Вам бажаєм!