Валюх

6 лютого 2016 року начальнику відділу водних об’єктів Одеського обласного управління водного господарства Валюху Віктору Олексійовичу виповнюється 55 років з дня народження.

Народився Валюх В.О. в с. Беєво, Липоводолинського району Сумської області.

Трудову діяльність розпочав з жовтня 1978 року лаборантом Колядинецької середньої школи. З квітня 1979 року по квітень 1981 рік проходив службу в Радянської Армії. З вересня 1981 року по серпень 1986 рік навчався в Харківському сільськогосподарському інституті, за спеціальністю землевпорядкування, кваліфікація інженер-землевпорядник. З вересня 1986 року працював інженером-землевпорядником Одеської філії інституту «Укрземпроєкт». З грудня 1995 року займає посаду виконуючого обов’язки начальника Біляївського районного відділу земельних ресурсів Одеського обласного управління земельних ресурсів, з квітня 1995 року – начальника Біляївського районного відділу земельних ресурсів Одеського обласного управління земельних ресурсів, присвоєне 12 ранг державного службовця, з липня 1998 року присвоєне 11 ранг державного службовця. З листопада 2008 року працював на посаді завідуючого сектором земельних відносин та інвестиційних проектів управління архітектури та містобудівної політики Одеської обласної державної адміністрації, з листопада 2010 року присвоєне 10 ранг державного службовця.

     З грудня 2010 року був призначений на посаду начальника відділу техногенно-екологічної безпеки Одеського обласного виробничого управління по водному господарству, з травня 2013 року був переведений на посаду начальника відділу водних об’єктів Одеського обласного управління водних ресурсів, де працює на цей час.

         За час роботи зарекомендував себе з позитивної сторони, добросовісним та дисциплінованим спеціалістом, всі доручення виконує своєчасно і якісно. Під час роботи в будь якій ситуації зберігає спокій, послідовний у вирішенні всіх виробничих питань, надійний та відповідальний. Має достатній запас   теоретичних і практичних навиків, які дають йому можливість якісно і професійно виконувати свої обов’язки. Надає практичну допомогу співробітникам та є зразком для молодих спеціалістів. В колективі користується повагою та авторитетом.

Під час роботи у Одеському облводресурсів нагороджувався: Грамотою Одеського облводресурсів в 2012 році, Почесною грамотою Одеського облводресурсів в 2015 році.

 

Шановний Вікторе Олексійовичу!

Прийміть щиросердечні вітання з ювілеєм!

Нехай доля шле Вам добро і щастя, міцне здоров’я та достаток, а віра, надія та любов будуть вірними супутниками на Вашому життєвому шляху. Нехай тепло і затишок родинної оселі надійно захищає Вас від негараздів, а в майюутньому на Вас чекає ще багато наповнених корисними справами і земними радощами років.

Колектив Одеського облводресурсів