Виконання робіт з поточного ремонту Кілійським УВГ

Опубліковано

Ремонт напірного трубопроводу н/ст ЗНС-6 Татарбунарської ЗС Зварювальні роботи при ремонті компенсатора гідроудару н/ст ЗНС-6ТЗС Зачистка швів на укосах каналу ХІ-Х-2 Дунай-Дністровської ЗС Обкошування каналу 5Р-5 Татарбунарської ЗС від бур’янів

Водогосподарська та гідрометеорологічна обстановка з 1 по 10 липня 2018 року

Опубліковано

На водомірному посту басейну р. Дністер Маяки (Одеська обл.) рівень води на кінець першої декади липня складає 105 см над „0” поста. За багаторічними даними у липні місяці найвищий рівень на водомірному посту Маяки складає 174 см, а найнижчий 1…(Детальніше…)

Інформація Болградського МУВГ

Опубліковано

У 2018 році була запущена насосна станція НСП «Баннівка» для зрошення сільгоспкультур на площі 12 га. На ній був встановлений розмінний агрегат для подачі води на систему крапельного зрошення. Агрегат був  встановлений силами Болградського МУВГ. НСП «Баннівка» не працювала з…(Детальніше…)

Фотозвіт Болградського МУВГ про виконані ремонтні та доглядові роботи

Опубліковано

Усунення пориву на всмоктуючому трубопроводі d 500 мм ГНС Ялпугської ЗС     Усунення пориву на напірному трубопроводі d 500 мм НСП Котловинської ЗС  Обкошування території промбази управління      Фарбування розподільчих колодязів на промбазі Ренійської ЕД

Ремонтні роботи Ізмаїльського УВГ

Опубліковано

Ізмаїльським УВГ у червні 2018 року виконано наступні роботи. Усунення пориву на дюкері d1200  ПК44+20 Ізмаїльська ЗС. Улаштування покрівлі адмінбудівлі загальною площею 284 м2.