Водогосподарська та гідрометеорологічна обстановка з 11 по 20 червня 2018 року

Опубліковано

На водомірному посту басейну р. Дністер Маяки (Одеська обл.) рівень води на кінець другої декади червня складає 95 см над „0” поста. За багаторічними даними у червні місяці найвищий рівень на водомірному посту Маяки складає 190 см, а найнижчий 22…(Детальніше…)

Семінар-тренінг з впровадження Водної Рамкової та Паводкової директив ЄС

Опубліковано

14-15 червня 2018 року у м. Полтава відбувся семінар-тренінг з впровадження Водної Рамкової та Паводкової директив ЄС в рамках проекту “ПідтримкаУкраїнив апроксімації законодавства ЄС у сфері навколишнього середовища”. На семінарі обговорювались такі питання, як: Транспозиція вимог Водної Рамкової та Паводкової…(Детальніше…)

Водогосподарська та гідрометеорологічна обстановка з 1 по 10 червня 2018 року

Опубліковано

На водомірному посту басейну р. Дністер Маяки (Одеська обл.) рівень води на кінець першої декади червня складає 104 см над „0” поста. За багаторічними даними у червні місяці найвищий рівень на водомірному посту Маяки складає 190 см, а найнижчий 22…(Детальніше…)

Інформація про виконання Одеським облводресурсів програми моніторингу поверхневих вод у травні 2018 року

Опубліковано

Державна програма моніторингу поверхневих вод Одеської області виконується згідно з наказом Держводагентства від 11.01.2018 року №6 «Про затвердження Програми державного моніторингу довкілля в частині проведення Держводагентством радіологічних і гідрохімічних спостережень за станом поверхневих вод у створах спостережень». У травні 2018…(Детальніше…)