Водогосподарська та гідрометеорологічна обстановка з 11 по 20 листопада 2017 року

Опубліковано

За даними Гідрометцентру Чорного та Азовського морів на водомірному посту басейну Дністра Маяки (Одеська обл.) рівень води на кінець другої декади листопада складає 69 см над „0” поста. За багаторічними даними у другій декаді листопада  найвищий рівень на водомірному посту…(Детальніше…)

Візит делегації Одеського облводресурсів до Верхнє-Тисайської Дирекції водних справ (Угорщина)

Опубліковано

7-10 листопада 2017 року делегація Одеського облводресурсів, скориставшись запрошенням, відвідала Верхнє-Тисайську, Середнє-Тисайську, Північно-угорська дирекція водного господарства та Затисайську Дирекцію водного господарства (Угорщина). Мета візиту – ознайомитися з роботою Верхнє-Тисайського Управління водного господарства (м.Ніредьхаза), Центрів протипаводкового захисту, Затисайської та Середнє-Тисайської дирекцій…(Детальніше…)

XV Міжнародна спеціалізована виставка «AQUA UKRAINE – 2017»

Опубліковано

З 7 по 9 листопада 2017 року на території Міжнародного виставкового центру відбулась чергова XV Міжнародна спеціалізована виставка «AQUA UKRAINE – 2017», у рамках Міжнародного конгресу «Інституційні та технічні аспекти реформування житлово-комунального господарства». Від Держводагентства відкрила Конгрес Голова агентства Овчаренко…(Детальніше…)

Водогосподарська та гідрометеорологічна обстановка з 1 по 10 листопада 2017 року

Опубліковано

За даними Гідрометцентру Чорного та Азовського морів на водомірному посту басейну Дністра Маяки (Одеська обл.) рівень води на кінець першої декади листопада складає 78 см над „0” поста. За багаторічними даними у першій декаді листопада  найвищий рівень на водомірному посту…(Детальніше…)

Інформація про виконання Одеським облводресурсів програми моніторингу поверхневих вод у жовтні 2017 року

Опубліковано

Державна програма моніторингу поверхневих вод Одеської області виконується згідно з наказом Держводагентства від 10.02.2015р. №14 «Щодо затвердження Програми державного моніторингу довкілля в частині проведення Держводагентством радіологічних і гідрохімічних спостережень за станом поверхневих вод у контрольних створах». У жовтні 2017 року…(Детальніше…)