Водогосподарська та гідрометеорологічна обстановка з 11 по 20 вересня 2018 року

Опубліковано

На водомірному посту басейну р. Дністер Маяки (Одеська обл.) рівень води на кінець другої декади вересня складає 91 см над „0” поста. За багаторічними даними у вересні місяці найвищий рівень на водомірному посту Маяки складає 147 см, а найнижчий -2…(Детальніше…)

Проведено акцію “Міжнародний день чистих берегів” в Березівському, Лиманському, Захарівському, Великомихайлівському та Ширяєвському районах

Опубліковано

 Проведено роз’яснювальну  роботу з головами сільських рад, директорами  загально освітніх шкіл  району та керівниками  с/г підприємств і фермських  господарств про проведення заходів по очистці  прибережних смуг  біля  річок, водойм та схилів  балок,   і кущів та   розчистки підземних джерел і їх…(Детальніше…)

Миколаївський район підтримує акцію “Міжнародний день чистих берегів”

Опубліковано

Було розповсюджене запрошення через соціальні мережі для громадян до акції «Міжнародний день чистих берегів» про заплановане прибирання прибережних захисних смуг, в смт. Миколаївка на річці Чичиклія. Також силами Олексіївської с/р, Ульянівської с/р та Миколаївської селищної ради проводились заходи по очистці…(Детальніше…)