Тел: (048)766-91-02 | Email: vodhoz@ukr.net

Протипаводкова діяльність


Для здійснення протипаводкових заходів у підвідомчих управліннях Одеського облводресурсів сформовано 25 аварійних бригад за басейновим принципом (дані станом на 1 січня 2016 року):

У басейні р. Дністер – 8 бригад (всього 76 чоловік)
Дністровське МУВГ – 4 бригади (24 чол.);
Овідіопольське УВГ – 2 бригади (24 чол.);
Б-Дністровське УВГ – 2 бригади (28 чол.);
У басейні р. Дунай – 14 бригад (всього 123 чоловіки)
Ізмаїльське УВГ – 3 бригади (30 чол.);
Кілійське УВГ – 3 бригади (30 чол.);
Болградське МУВГ – 3 бригади (23 чол.);

Татарбунарське МУВГ – 5 бригад (40 чол.);
Саратське УВГ(басейн річок Причорномор’я) – 2 бригади (12 чол.)

Всього по Одеському облводресурсів 24 бригади (всього 241 чол.)

 

План заходів
Одеського облводресурсів з підготовки до пропуску льодоходу, повені та паводків у 2016 році

– Проаналізувати дії управління та його сил під час пропуску весняної повені та дощових паводків попередніх років.
Розробити та затвердити План заходів управління з підготовки до пропуску весняної повені та дощових паводків у 2016 році.
– Уточнити розрахунок сил та засобів для проведення запобіжних заходів і виконання робіт з ліквідації наслідків льодоходу, повені та паводків.
– Уточнити порядок взаємодії управління та структур ЄДС запобігання і реагування на НС техногенного та природного характеру на місцевому рівні з визначенням відповідальних осіб, порядок і регламент зв’язку, інформування, оповіщення у разі виникнення надзвичайних ситуацій, підтоплення й затоплення територій і об’єктів та виконання робіт з ліквідації наслідків весняної повені та дощових паводків.
– Створити оперативні штаби та оперативні групи для керівництва роботами з пропуску льодоходу, повені та паводків,розробити регламент їх роботи,в тому числі цілодобового чергування.
– Прийняти участь у визначенні балансоутримувачів безгосподарних гідротехнічних споруд.
– Оперативно висвітлювати в засобах масової інформації питання про хід весняної повені та дощових паводків.
– Прийняти участь у тренуванні(навчанні) органів управління і формувань єдиної державної системи цивільного захисту щодо дій в умовах пропуску льодоходу, паводку і повені.
– Привести в готовність гідрометричні споруди, прилади, пристрої та обладнання на водомірних постах,які знаходяться на балансі управлінь для здійснення гідрологічних спостережень за ситуацією при пропуску льодоходу, повені та паводків.
– Перевірити стан гідроспоруд на водосховищах і меліоративних системах та стан об’єктів, які знаходяться на балансі водогосподарських організацій. Вжити заходів для забезпечення їх готовності до пропуску паводка,пропуску льодоходу та повені.
– Підготувати для попередження і ліквідації можливих негативних наслідків повені та паводків інженерну, автомобільну техніку, засоби евакуації людей мобільне, насосне обладнання, автономні джерела живлення та освітлення, засоби забезпечення питною водою,створити резерв паливно- мастильних матеріалів(згідно встановлених лімітів).
– Встановити і додержуватись оптимальних режимів роботи водосховищ і державних зрошувальних систем з урахуванням екологічних вимог, санітарних норм і правил.
– Особливу увагу звернути на гідрологічні спостереження за рівнем води у Кучурганському водосховищі, Дністрі та рукаві Турунчук.
– Забезпечити нормативні запаси реагентів,знезаражуючих засобів і реактивів для очищення та знезараження питної води,проведення посиленого відомчого контролю і державного санітарного нагляду за якістю питної води в умовах проходження льодоходу,повені та паводків.
– Підтримувати постійний зв’язок з Гідрометцентром ЧАМ та Дунайською ГМО для отримання прогнозу та відстеження гідрологічної ситуації на водних об’єктах області у басейнах Дністра та Дунаю.
– Визначити необхідний аварійний запас паливно-мастильних, будівельних та сипучих матеріалів, мішків, засобів освітлювання, захисного одягу, шанцевого інструменту в межах державного фінансування. Забезпечити його завчасне та раціональне розміщення поблизу зон можливих затоплень.
– Забезпечити організацію виконання міжурядових угод про співробітництво у галузі водного господарства на транскордонних водах щодо організації і проведення спільних дій з питань безаварійного пропуску весняної повені та дощових паводків на Дністрі.
– Організувати отримання гідрометеорологічної та водогосподарської інформації від Республіки Молдова з метою забезпечення заходів щодо безаварійного пропуску весняної повені та дощових паводків на р. Дністер .
– Винести на засідання комісії з питань ТЕБ та НС облдержадміністрації питання «Про невідкладні заходи щодо безаварійного пропуску льодоходу, повені та дощових паводків у весняно-літній період 2016 року».

 

Інформаційно-пошукова система Одеської області

Test page
Кілійський район Ренійський район Ізмаїльський район Болградський район Татарбунарський район Арцизький район Білгород-Дністровський район Саратський район Тарутинський район Овідіопольський район Одеса Біляївський район Одеса Комінтернівський район Роздільнянський район Іванівський район Фрунзівський район Великомихайловський район Березівський район Миколаївський район Ширяївський район Красноокнянський район Ананьївський район Любашівський район Котовський район Балтський район Кодимський район Савранський район

Корисні посилання

НЕ БУДЬ БАЙДУЖИМ!

ЗБЕРЕЖЕМО ВОДНІ РЕСУРСИ

ВОДНІ РЕСУРСИ: ПЕРЕГЛЯД

ПРОГНОЗ ПОГОДИ

Погода

КАТЕГОРІЇ

АРХІВ ЗАПИСІВ

Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лют    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Хмаринка позначок