Тел: (048)766-91-02 | Email: vodhoz@ukr.net

29 червня – Міжнародний день Дунаю


Щорічно 29 червня за пропозицією придунайських країн та під егідою Міжнародної Комісії захисту ріки Дунай святкується Міжнародний день Дунаю.

Святкування Дунаю має місце починаючи від 2004 року та відзначає підписання 29 червня 1994 року у Софії Конвенції про співробітництво в галузі охорони й раціонального використання водних ресурсів ріки Дунай. Дунай це головна європейська ріка, яка забезпечує придунайським країнам численні економічні переваги. Дунай разом з його притоками створює одну з найважливіших водних систем Європи. Дунай є важливим джерелом питної води, як і води, необхідної для зрошування землі та промисловості щонайменше 80 мільйонів людей цієї зони. Громади придунайських регіонів активно беруть участь у екологічних, виховних, культурних і туристичних заходах.

Прагнучи розвинути величезний економічний потенціал Дунаю, європейська комісія вже у 2010 році запропонувала глобальну стратегію Дунайського регіону в складі восьми країн, членів ЄС та інших шести європейських країн. Стратегія базується на поліпшення судноплавства, якості води, співпраці в галузі забезпечення безпеки та на розвиток туристичного потенціалу.

29 червня в усіх країнах басейну ріки Дунай проходять численні та яскраві фестивалі, громадські зустрічі, запальні розваги та цікаві освітні акції, присвячені могутній річці. День Дунаю сприяє розвитку міжнародної солідарності та співпраці народів, спонукає людей різних країн Європи продемонструвати екологічну відповідальність щодо захисту дорогоцінного ресурсу води.

29 червня 2019 року відбудеться святкування Міжнародного дня Дунаю в Кілії (початок о 15.00), в програмі прес-конференція, відбір проби на мікропластик, виступи художніх колективів, підведення підсумків конкурсу „Дунайський художник” та виставки дитячого малюнку, виступ з дитячої гімнастики, квест та відкриття фотозони  „Дунайський паспорт”.

Вітаємо та запрошуємо прийняти участь!

Інформаційно-пошукова система Одеської області

Test page
Кілійський район Ренійський район Ізмаїльський район Болградський район Татарбунарський район Арцизький район Білгород-Дністровський район Саратський район Тарутинський район Овідіопольський район Одеса Біляївський район Одеса Комінтернівський район Роздільнянський район Іванівський район Фрунзівський район Великомихайловський район Березівський район Миколаївський район Ширяївський район Красноокнянський район Ананьївський район Любашівський район Котовський район Балтський район Кодимський район Савранський район

Корисні посилання

НЕ БУДЬ БАЙДУЖИМ!

ЗБЕРЕЖЕМО ВОДНІ РЕСУРСИ

ВОДНІ РЕСУРСИ: ПЕРЕГЛЯД

ПРОГНОЗ ПОГОДИ

Погода

КАТЕГОРІЇ

АРХІВ ЗАПИСІВ

Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Вер    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  

Хмаринка позначок