Тел: (048)766-91-02 | Email: vodhoz@ukr.net

Інформація про виконання БУВР річок Причорномор’я та нижнього Дунаю програм моніторингу вод у квітні 2019 року


Програма державного моніторингу вод в частині проведення Держводагентством спостережень на транскордонних ділянках водотоків, визначених відповідно до міждержавних угод про співробітництво на транскордонних водних об’єктах та Програма державного моніторингу вод в частині проведення Держводагентством спостережень на масивах поверхневих вод, забір води з яких здійснюється  для задоволення питних і господарсько-побутових потреб населення виконуються згідно з наказом Держводагентства від 18.01.2019 року №30 «Про затвердження Програм моніторингу вод».

У квітні 2019 року лабораторією моніторингу вод та ґрунтів по програмі моніторингу було відібрано та проаналізовано 4 проби води по басейну р.Дністер (р.Дністер (м.Біляївка), річки Кучурган, Окна, Білочі), а також додатково відібрано та проаналізовано 5 проб води по басейну р.Дністер.

Характеристика стану поверхневих вод у квітні 2019 року

Басейн р.Дністер

У квітні місяці в р.Дністер (м.Біляївка) зафіксовано перевищення ГДК по показнику ХСК у 2,7 рази. Вода в річці, в місці відбору характеризується переважно сульфатно-гідрокарбонатним, магнієво-кальцієвим і сульфатно-гідрокарбонатним,  кальцієвим складом. У порівнянні з минулим місяцем суттєвих змін в якості води не відбулось.

В р.Дністер (с.Маяки) не зафіксовано жодних перевищень ГДК. Вода в річці, в місці відбору, характеризується переважанням сульфатно-гідрокарбонатного, магнієво-кальцієвого складу; рідше – сульфатно-гідрокарбонатного, кальцієвого. За величиною активної реакції рН (8,12) вода лужна. У порівнянні з минулим місяцем суттєвих змін в якості води не відбулось, зменшився показник ХСК.

В р.Окна (с.Лабушне) зафіксовано перевищення ГДК по показникам: ХСК (у 2,3 рази) та нітратів (у 1,4 рази).

В р.Білочі (с.Шершенці) зафіксовано перевищення ГДК  по показникам: ХСК (у 2,5 рази) та БСК5 (у 1,3 рази). Всі інші показники знаходяться у межах ГДК. У порівнянні з минулим відбором суттєвих змін в якості води не відбулось. Незначно збільшився показник ХСК та БСК5.

В р.Турунчук (с.Троїцьке)не зафіксовано жодних перевищень ГДК. Змін не відбулось у порівнянні з минулим відбором.

В р.Кучурган (с.Степанівка) зафіксовано перевищення ГДК по показникам: мінералізація (у 3,3 рази), ХСК (у 2 рази), БСК5 (у 4,7 рази). Суттєвих змін не відбулось у порівнянні з минулим відбором. Збільшились показники мінералізації, ХСК та БСК5.

В Кучурганському водосховищі (с.Кучургани)зафіксовано перевищення ГДК по показникам: мінералізація (у 3,4 рази), ХСК (у 1,4 рази), БСК5 (у 1,7 рази). Суттєвих змін не відбулось у порівнянні з минулим відбором. Збільшились показники мінералізації, ХСК та БСК5.

Інформаційно-пошукова система Одеської області

Test page
Кілійський район Ренійський район Ізмаїльський район Болградський район Татарбунарський район Арцизький район Білгород-Дністровський район Саратський район Тарутинський район Овідіопольський район Одеса Біляївський район Одеса Комінтернівський район Роздільнянський район Іванівський район Фрунзівський район Великомихайловський район Березівський район Миколаївський район Ширяївський район Красноокнянський район Ананьївський район Любашівський район Котовський район Балтський район Кодимський район Савранський район

Корисні посилання

НЕ БУДЬ БАЙДУЖИМ!

ЗБЕРЕЖЕМО ВОДНІ РЕСУРСИ

ВОДНІ РЕСУРСИ: ПЕРЕГЛЯД

ПРОГНОЗ ПОГОДИ

Погода

КАТЕГОРІЇ

АРХІВ ЗАПИСІВ

Липень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Чер    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Хмаринка позначок