Тел: (048)766-91-02 | Email: vodhoz@ukr.net

Як швидко, зручно і прозоро отримати дозвіл


8 жовтня 2019 року фахівцями БУВР річок Причорномор’я та нижнього Дунаю спільно з представниками  Держводагентства в приміщенні Одеського державного університету внутрішніх справ був проведений  тренінг „Онлайн-дозвіл: як швидко, зручно і прозоро отримати дозвіл на спеціальне водокористування”.

  В тренінгу прийняли учать близько 50 осіб, серед них представники водогосподарських організацій, водокористувачі та розробники документів для отримання дозволу на спеціальне водокористування.

Учасників тренінгу привітали проректор Одеського державного університету внутрішніх справ Сергій Кузніченко, директор інституту права та кібернетики Олександр Михайлов, декан факультету Поліна Балтаджі,  завідуючий кафедрою трудового, земельного та господарського права Володимир Дришлюк, заступник директора Департаменту водного менеджменту – начальник відділу координації діяльності територіальних органів Держводагентства Валерій Бабчук, керівник БУВР річок Причорномор’я та нижнього Дунаю Лілія Гричулевич.

Валерій Бабчук та головний спеціаліст відділу Олена Лис ознайомили присутніх зі змінами до деяких законодавчих актів України, що регулюють відносини, пов’язані з одержанням документів дозвільного характеру, та з інформаційною  системою «Портал е-послуг Державного агентства водних ресурсів України».

Відтепер оформити дозвіл на спецводокористування можна онлайн. Нова електронна послуга спрощує дозвільну процедуру не тільки для водокористувачів, а й для кожного учасника процесу та  має низку переваг. По-перше, це – прозорість; по-друге, впровадження електронної послуги дозволяє більш ефективно використовувати часові ресурси. Електронна послуга доступна на порталі електронних послуг Державного агентства водних ресурсів України за посиланням https://e-services.davr.gov.ua/.

Завідувач сектору в Одеській області Держводагентства Антоніна Меркаленко  детально розповіла про помилки та недоліки в документах, які надходять для отримання дозволу на спеціальне водокористування.

Учасники семінару активно обговорювали питання  подання документів для отримання дозволу на спеціальне водокористування в електронному вигляді за допомогою інформаційної системи «Портал е-послуг Державного агентства водних ресурсів України», також проблемні питання та пропозиції, з однією метою – зменшити кількість помилок та, відповідно, відмов, і  швидко, зручно і прозоро отримати дозвіл на спеціальне водокористування.

Інформаційно-пошукова система Одеської області

Test page
Кілійський район Ренійський район Ізмаїльський район Болградський район Татарбунарський район Арцизький район Білгород-Дністровський район Саратський район Тарутинський район Овідіопольський район Одеса Біляївський район Одеса Комінтернівський район Роздільнянський район Іванівський район Фрунзівський район Великомихайловський район Березівський район Миколаївський район Ширяївський район Красноокнянський район Ананьївський район Любашівський район Котовський район Балтський район Кодимський район Савранський район

Корисні посилання

НЕ БУДЬ БАЙДУЖИМ!

ЗБЕРЕЖЕМО ВОДНІ РЕСУРСИ

ВОДНІ РЕСУРСИ: ПЕРЕГЛЯД

ПРОГНОЗ ПОГОДИ

Погода

КАТЕГОРІЇ

АРХІВ ЗАПИСІВ

Січень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Гру    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Хмаринка позначок