Чисто не там, де прибирають, а там де не смітять!


Сьогодні до проблеми засмічення водойм увагу мешканців Одещини привертав колектив Басейнового управління водних ресурсів річок Причорномор’я та нижнього Дунаю разом з представниками Одеського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (ОРІДУ НАДУ), Овідіопольської райдержадміністрації, Овідіопольської селищної ради, управління освіти Одеської облдержадміністрації, комітету з питань культури Громадської ради Одеської облдержадміністрації, Громадської організації “Екологічна ліга” та всіма охочими допомогти природі Одещини. Разом з школярами з Овідіополя та Йосипівки представники влади і громадськості провели екологічну акцію «Я прибрав – твоя черга», яка присвячена Міжнародному дню чистих берегів. Під час акції було очищено від побутового сміття понад 5 км берегу Дністровського лиману в Овідіополі.

Головна мета екологічної акції є привернення уваги місцевого населення до проблеми забруднення водойм! Учасники акції намагались донести ідею необхідності сортування сміття для його вторинної переробки та виховання більш відповідального ставлення до споживання. Під час проведення акції школярі і студенти не тільки прибрали узбережжя Дністровського лиману, але і отримали екосумки за участь у конкурсі на найоригінальнішу презентацію знайденого на прибережній смузі сміття. Переможців цього імпровізованого конкурсу оцінювали та визначали представники ЗМІ. Переможцями стали студенти ОРІДУ НАДУ при Президентові України та учні Овідіопольських шкіл.

Інформаційно-пошукова система Одеської області

Test page
Кілійський район Ренійський район Ізмаїльський район Болградський район Татарбунарський район Арцизький район Білгород-Дністровський район Саратський район Тарутинський район Овідіопольський район Одеса Біляївський район Одеса Комінтернівський район Роздільнянський район Іванівський район Фрунзівський район Великомихайловський район Березівський район Миколаївський район Ширяївський район Красноокнянський район Ананьївський район Любашівський район Котовський район Балтський район Кодимський район Савранський район

Корисні посилання

НЕ БУДЬ БАЙДУЖИМ!

ЗБЕРЕЖЕМО ВОДНІ РЕСУРСИ

ВОДНІ РЕСУРСИ: ПЕРЕГЛЯД

ПРОГНОЗ ПОГОДИ

Погода

КАТЕГОРІЇ

АРХІВ ЗАПИСІВ

Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Січ    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829  

Хмаринка позначок