Тел: (048)766-91-02 | Email: vodhoz@ukr.net

Х нарада Уповноважених з реалізації Угоди між Урядом Румунії та Урядом України про співробітництво в галузі водного господарства на прикордонних водах


3-4 жовтня 2018 року в м.Ізмаїл відбулася Х нарада Уповноважених з реалізації Угоди між Урядом Румунії та Урядом України про співробітництво в галузі водного господарства на прикордонних водах.

Українську делегацію очолив Михайло Юрійович Хорєв, Уповноважений Уряду України з виконання Угоди між Урядом України та Урядом Румунії про співробітництво в галузі водного господарства на прикордонних водах. З Румунської сторони – Адріана Петку – відповідно Уповноважений Уряду Румунії.

Від Басейнового управління річок Причорномря та нижнього Дунаю в нараді приняв участь начальник, заступник Уповноваженого Уряду України Василь Іванович Потоп.

Уповноважені Урядів обох країн обговорили питання щодо стану впровадження діючих регламентів румунсько-українського співробітництва за гідрографічними басейнами, а саме: з питань захисту від паводків на водотоках та внутрішніх водах, щодо подальшого обміну метеорологічними та гідрологічними даними, оцінки якості прикордонних вод, про заходи, що вживаються при небезпечних і надзвичайних забрудненнях прикордонних вод, яких неможливо уникнути.

Також значну увагу було приділено питанню щодо проведення гідротехнічних робіт – виконаних, запланованих та які знаходяться на стадії виконання, у тому числі стану виконання рішень попереднього Протоколу ІХ наради Уповноважених Урядів України та Румунії. У результаті всебічного обговорення Сторонами було переглянуто актуалізовані регламенти двостороннього співробітництва.

Також українські та румунські колеги були одностайні у питаннях подальшого поглиблення двостороннього співробітництва в галузі водного господарства між двома країнами, гармонізації водної політики, здійсненні на узгодженої водогосподарської та водоохоронної діяльності на транскордонних річках.

Інформаційно-пошукова система Одеської області

Test page
Кілійський район Ренійський район Ізмаїльський район Болградський район Татарбунарський район Арцизький район Білгород-Дністровський район Саратський район Тарутинський район Овідіопольський район Одеса Біляївський район Одеса Комінтернівський район Роздільнянський район Іванівський район Фрунзівський район Великомихайловський район Березівський район Миколаївський район Ширяївський район Красноокнянський район Ананьївський район Любашівський район Котовський район Балтський район Кодимський район Савранський район

Корисні посилання

НЕ БУДЬ БАЙДУЖИМ!

ЗБЕРЕЖЕМО ВОДНІ РЕСУРСИ

ВОДНІ РЕСУРСИ: ПЕРЕГЛЯД

ПРОГНОЗ ПОГОДИ

Погода

КАТЕГОРІЇ

АРХІВ ЗАПИСІВ

Травень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Кві    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Хмаринка позначок