Тел: (048)766-91-02 | Email: vodhoz@ukr.net

Фінальний семінар проекту


Численні фахівці Басейнового управління водних ресурсів річок Причорномор’я та нижнього Дунаю на чолі з начальником Лілією Гричулевич прийняли участь у фінальному семінарі проекту «Створення  потенціалу для водного управління на місцевому рівні в обраних регіонах України».

У рамках семінару відбулася презентація роботи громадських організацій Eko-TIRAS, Край та Чорноморський жіночий клуб в басейні річки Дністер та резюме проблем водного управління , виявлених в процесі реалізації проекту.

У ході презентації цілей та результатів проекту представник незалежного інституту екологічних питань UfU (Берлін) Міхаель Щеше зауважив, що в рамках даного проекту можливо тільки виявити проблемні питання.

Віктор Мельничук (Національний Екологічний центр України) та Галина Проців (громадська організація Край) презентували, видане ними в рамках проекту, Керівництво з управління малими та середніми річками в обраних регіонах України.

Модераторами дискусії, щодо покращення стану малих та середніх річок басейну Дністра у відповідності до вимог Водної рамкової Директиви ЄС стали Світлана Слесаренок  (Чорноморський жіночій клуб) та Лілія Гричулевич (начальник БУВР річок Причорномор’я та нижнього Дунаю). У ході дискусії намічені конкретні шляхи покращення стану малих та середніх річок.

На закінчення семінару Міхаель Щеше (UfU) участиків на дводенний семінар на природі,щодо сталого розвитку малих річок, технік біоінженерії для покращення прибережних смуг та посадкових практик в Тернопільській області весною 2020 року.

Інформаційно-пошукова система Одеської області

Test page
Кілійський район Ренійський район Ізмаїльський район Болградський район Татарбунарський район Арцизький район Білгород-Дністровський район Саратський район Тарутинський район Овідіопольський район Одеса Біляївський район Одеса Комінтернівський район Роздільнянський район Іванівський район Фрунзівський район Великомихайловський район Березівський район Миколаївський район Ширяївський район Красноокнянський район Ананьївський район Любашівський район Котовський район Балтський район Кодимський район Савранський район

Корисні посилання

НЕ БУДЬ БАЙДУЖИМ!

ЗБЕРЕЖЕМО ВОДНІ РЕСУРСИ

ВОДНІ РЕСУРСИ: ПЕРЕГЛЯД

ПРОГНОЗ ПОГОДИ

Погода

КАТЕГОРІЇ

АРХІВ ЗАПИСІВ

Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Вер    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  

Хмаринка позначок