Тел: (048)766-91-02 | Email: vodhoz@ukr.net

Семінар з питань користування водними об’єктами на умовах оренди


9 жовтня 2019 року в смт Окни відбувся семінар з питань користування водними об’єктами на умовах оренди, який провели фахівці Басейнового управління водних ресурсів річок Причорномор’я та нижнього Дунаю спільно з Держводагентством та Одеською обласною державною адміністрацією.

На семінарі були присутні представники водогосподарських організацій області, а також Балтської, Ширяївської, Любашівської, Ананьївської, Захарівської, Великомихайлівської райдержадміністрацій, ОТГ та користувачі водойм.

Про стан водних об’єктів та гідротехнічних споруд на території області, а також про використання водойм та надходження коштів до місцевих бюджетів проінформував присутніх начальник відділу ВП «Причорноморський центр водних ресурсів та ґрунтів» Сергій Кушнір. 

 На даний час надзвичайно актуальними є питання надання водних об’єктів в користування на умовах оренди та приведення у відповідність до вимог чинного законодавства діючих договорів оренди, за якими використовуються водойми. Про нормативні акти, які регулюють відносини щодо користування водними об’єктами на умовах оренди, та порядок надання водних об’єктів у користування на умовах оренди розповили заступник директора Департаменту водного менеджменту-начальник відділу координації діяльності територіальних органів Держводагентства Валерій Бабчук та заступник директора Департаменту економічної політики та стратегічного планування-начальник управління з питань земельних відносин та державного майна Одеської обласної державної адміністрації Олег Кудря. Доповідачі розповили про вимоги чинного законодавства щодо оформлення права оренди, розробку необхідних документів та етапи їх погодження, про можливі шляхи вирішення питань щодо правильності оформлення договорів оренди та інше. Інформація доповідачів викликала надзвичайно великий інтерес та багато детальних питань. Завдяки високій фаховості представників Держводагентства та облдержадміністрації відбувся конструктивний діалог і були поставлені «крапки над і» з багатьох питань, які кілька років турбували і місцеву владу, і користувачі водойм.

Зважаючи на важливість питань, які розглядались на семінарі, представники Держводагентства, обласної державної адміністрації, Окнянської райдержадміністрації, Окнянської ОТГ і БУВР річок Причорномор’я та нижнього Дунаю вирішили  в тісній співпраці  посилити роботу з приведення договорів оренди до вимог чинного законодавства. Голова Окнянської райдержадміністрації Наталя Войцеховська та голова Окнянської ОТГ Олег Білоус підтримали ідею тісної взаємовигідної співпраці в напрямку правового врегулювання користування водними об’єктами, що призведе в подальшому до поліпшення екологічного стану водойм та надходження коштів до місцевих бюджетів.

В свою чергу начальник БУВР річок Причорномор’я та нижнього Дунаю Лілія Гричулевич та заступник директора Департаменту водного менеджменту-начальник відділу координації діяльності територіальних органів Держводагентства Валерій Бабчук засвідчили про повну підтримку і місцевій владі і водокористувачам стосовно приведення існуючих договорів оренди водойм у відповідність до чинного законодавства, а також про оперативну допомогу при оформленні нових договорів оренди водойм. 

Інформаційно-пошукова система Одеської області

Test page
Кілійський район Ренійський район Ізмаїльський район Болградський район Татарбунарський район Арцизький район Білгород-Дністровський район Саратський район Тарутинський район Овідіопольський район Одеса Біляївський район Одеса Комінтернівський район Роздільнянський район Іванівський район Фрунзівський район Великомихайловський район Березівський район Миколаївський район Ширяївський район Красноокнянський район Ананьївський район Любашівський район Котовський район Балтський район Кодимський район Савранський район

Корисні посилання

НЕ БУДЬ БАЙДУЖИМ!

ЗБЕРЕЖЕМО ВОДНІ РЕСУРСИ

ВОДНІ РЕСУРСИ: ПЕРЕГЛЯД

ПРОГНОЗ ПОГОДИ

Погода

КАТЕГОРІЇ

АРХІВ ЗАПИСІВ

Січень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Гру    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Хмаринка позначок