Тел: (048)766-91-02 | Email: vodhoz@ukr.net

Святкування Міжнародного дня Дунаю в Кілії


29 червня, під егідою Міжнародної комісії з захисту річки Дунай (ICPDR), країни Дунаю відзначають Міжнародний день Дунаю.

Цього року темою, запропонованою Міжнародною комісією з охорони річки Дунай, є “Будьте активними для безпечної річки Дунай!”

Святкування Дня Дунаю пройшло у місті Кілія – це ключова подія, яка є частиною Спільних Дунайських досліджень – найбільшого спільного міжнародного моніторингу Дунаю від верхів’я до гирла.

Спільні Дунайські дослідженняце одночасні дослідження якості вод по всій довжині Дунаю, які проводяться кожні 6 років за участю 13 країн басейну за підтримки Міжнародної комісії з захисту р. Дунай.

На березі річки Дунай відбувся прес-брифінг щодо нової системи державного моніторингу поверхневих вод, запровадженої цього року в Україні, її переваг та внеску ЄС у цій сфері, презентація нових методів моніторингу, таких як аналіз екологічного ДНК, розчиненого у воді, що дозволяє визначити всі живі істоти, присутні в річці протягом останніх 3 днів та нецільовий скринінг хімічних речовин, що має можливість проаналізувати сотні токсичних речовин у воді, які не включені в регулярний моніторинг, демонстрацію накопиченого мікропластику у пробовідбірнику, встановленому вперше в Україні. Результати досліджень європейських річок показують, що часточки пластику повсюдно присутні у воді. Очікується, що завдяки отриманим даним можна буде вперше визначити рівень забруднення Дунаю мікропластиком та внеску кожної країни.

У міському парку відбулися виступи художніх колективів, підведення підсумків конкурсу „Дунайський художник” та виставки дитячого малюнку, виступ з дитячої гімнастики, квест та відкриття фотозони  „Дунайський паспорт”,відбулося  нагородження переможців конкурсу дитячого малюнка «Дунай очима дітей».

В рамках святкування Дня Дунаю начальником Басейновим управлінням водних ресурсів річок Причорномор’я та нижнього Дунаю Василем Потопом та директором Центру сталого розвитку та екологічних досліджень Ліліаною Івановою підписано меморандум про співробітництво з питань захисту річки Дунай.Інформаційно-пошукова система Одеської області

Test page
Кілійський район Ренійський район Ізмаїльський район Болградський район Татарбунарський район Арцизький район Білгород-Дністровський район Саратський район Тарутинський район Овідіопольський район Одеса Біляївський район Одеса Комінтернівський район Роздільнянський район Іванівський район Фрунзівський район Великомихайловський район Березівський район Миколаївський район Ширяївський район Красноокнянський район Ананьївський район Любашівський район Котовський район Балтський район Кодимський район Савранський район

Корисні посилання

НЕ БУДЬ БАЙДУЖИМ!

ЗБЕРЕЖЕМО ВОДНІ РЕСУРСИ

ВОДНІ РЕСУРСИ: ПЕРЕГЛЯД

ПРОГНОЗ ПОГОДИ

Погода

КАТЕГОРІЇ

АРХІВ ЗАПИСІВ

Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Вер    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  

Хмаринка позначок