Тел: (048)766-91-02 | Email: vodhoz@ukr.net

Призначення нового керівника Басейнового управління водних ресурсів річок Причорномор’я та нижнього Дунаю


29 липня 2019 року голова Державного агентства водних ресурсів України Овчаренко Ірина Іванівна представила нового керівника Басейнового управління водних ресурсів річок Причорномор’я та нижнього Дунаю Гричулевич Лілію Олександрівну.

Ірина Овчаренко зазначила, що Україна взяла курс на Євросоюз та євростандарти, яких потрібно дотримуватись задля розбудови та покращення управлінської діяльності у сфері водних ресурсів. Також голова Держводагенства наголосила на тому, що синергія це є велика справа і тільки завдяки співпраці можна досягти позитивних результатів.

Виконуюча обов’язки голови Одеської обласної державної адміністрації Світлана Шаталова привітала нового керівника БУВР річок Причорномор’я та нижнього Дунаю і додала, що на Одещині напрямок розвитку басейнового управління водними ресурсами дуже важливий та необхідний, оскільки потенціал водних ресурсів обмежений і потребує раціонального та сталого управління, висловила побажання щодо збереження унікальних ресурсів Одеської області та побажала новому керівнику БУВР річок Причорномор’я та нижнього Дунаю успіхів, мужності, витривалості а також терпіння.

Наприкінці зустрічі слово надали новому керівнику БУВР Лілії Гричулевич, яка висловила задоволення стати частиною колективу, який готовий працювати, підтримати новий напрямок роботи і бути готовим до змін, які є необхідними.

Інформаційно-пошукова система Одеської області

Test page
Кілійський район Ренійський район Ізмаїльський район Болградський район Татарбунарський район Арцизький район Білгород-Дністровський район Саратський район Тарутинський район Овідіопольський район Одеса Біляївський район Одеса Комінтернівський район Роздільнянський район Іванівський район Фрунзівський район Великомихайловський район Березівський район Миколаївський район Ширяївський район Красноокнянський район Ананьївський район Любашівський район Котовський район Балтський район Кодимський район Савранський район

Корисні посилання

НЕ БУДЬ БАЙДУЖИМ!

ЗБЕРЕЖЕМО ВОДНІ РЕСУРСИ

ВОДНІ РЕСУРСИ: ПЕРЕГЛЯД

ПРОГНОЗ ПОГОДИ

Погода

КАТЕГОРІЇ

АРХІВ ЗАПИСІВ

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Сер    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  

Хмаринка позначок