Тел: (048)766-91-02 | Email: vodhoz@ukr.net

21 ВЕРЕСНЯ 2019 РОКУ – МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЧИСТИХ БЕРЕГІВ


21 вересня 2019 року відбудеться масштабна екологічна акція «Міжнародний день чистих берегів». Акція проводиться за підтримки Європейського Союзу та інших міжнародних організацій кожен рік у 3-ті вихідні вересня по всьому світу. Захід започатковано у 1986 році і з кожним роком він набуває все більшої популярності. Зокрема цього дня проводяться акції на узбережжях річок, морів та океанів, з метою попередження забруднення побутовими відходами водних ресурсів.

Незважаючи на те, що дана акція проводиться в Україні лише декілька останніх років, водогосподарські організації Одеської області традиційно проводили прибирання берегів  водних об’єктів від побутового сміття в такі свята, як Міжнародний день води, День довкілля та інші. Наприклад, у 2009 році разом з молдавськими колегами прибирали ділянку берега річки Дністер вздовж автодороги Одеса-Рені, разом з учнями розчищали від сміття річку Кагачку в Татарбунарах, неодноразово чистили береги Куяльницького лиману.

Басейнове управління водних ресурсів річок Причорномор’я та нижнього Дунаю приєднується до акції та запрошує місцеві органи влади, учнівську та студентську молодь, волонтерів та громадськість долучатись та не бути байдужими до водойм!

Пропонуємо для перегляду відеоролік «Я прибрав – твоя черга – 2: змінимо майбутнє разом», розроблений Регіональним проєктом ЄС «Водна ініціатива плюс» (ЕUWI+) спільно з Держводагентством. Відеоролик розміщено на офіційному веб-сайті Держводагентства, у соціальній мережі Facebook та YouTube https://www.youtube.com/watch?v=5DAPu5t-IPc.

До екологічного заходу можливо долучитися наступним чином:

 Збери друзів та прибери берег річки, озера чи моря, зроби фото «до» та «після» прибирання, виклади у фейсбук на свою сторінку з хештегом #Яприбрав_ТвояЧерга2. Для участі у акції та отриманні заохочувальних подарунків слід зареєструватися за посиланням .

Робимо разом береги українських річок, озер та морів чистими!

Інформаційно-пошукова система Одеської області

Test page
Кілійський район Ренійський район Ізмаїльський район Болградський район Татарбунарський район Арцизький район Білгород-Дністровський район Саратський район Тарутинський район Овідіопольський район Одеса Біляївський район Одеса Комінтернівський район Роздільнянський район Іванівський район Фрунзівський район Великомихайловський район Березівський район Миколаївський район Ширяївський район Красноокнянський район Ананьївський район Любашівський район Котовський район Балтський район Кодимський район Савранський район

Корисні посилання

НЕ БУДЬ БАЙДУЖИМ!

ЗБЕРЕЖЕМО ВОДНІ РЕСУРСИ

ВОДНІ РЕСУРСИ: ПЕРЕГЛЯД

ПРОГНОЗ ПОГОДИ

Погода

КАТЕГОРІЇ

АРХІВ ЗАПИСІВ

Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Вер    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  

Хмаринка позначок