Тел: (048)766-91-02 | Email: vodhoz@ukr.net

Партнерські відносини з управління водними ресурсами України з Іспанією та Португалією


Начальник Басейнового управління водних ресурсів річок Причорномор’я та нижнього Дунаю Потоп В.І. разом з делегацією Держводагентства України взяв участь в ознайомчо-навчальному турі з інтегрованого управління водними ресурсами, який проходив в Іспанії та Португалії.

Метою поїздки було ознайомлення з кращим досвідом впровадження Водної Рамкової Директиви ЄС, з практичним досвідом встановлення режимів роботи водосховищ, яких нараховується в Іспанії 1200, досвідом з управління посухами та здійснення екологічних витрат при роботі гідроенергетичних вузлів.

Під час даного туру була представлена структура управління басейнами річок, використання водних ресурсів для зрошення та гідроенергетики. Були обговорені питання щодо подальшого розвитку відносин між Україною, Іспанією та Португалією.

За результатами ознайомчо-навчального туру досягнуто спільних домовленостей щодо розвитку партнерських відносин між країнами, що відкриє шлях для подальшої співпраці задля покращення стану водних ресурсів як європейських, так і українських.

Інформаційно-пошукова система Одеської області

Test page
Кілійський район Ренійський район Ізмаїльський район Болградський район Татарбунарський район Арцизький район Білгород-Дністровський район Саратський район Тарутинський район Овідіопольський район Одеса Біляївський район Одеса Комінтернівський район Роздільнянський район Іванівський район Фрунзівський район Великомихайловський район Березівський район Миколаївський район Ширяївський район Красноокнянський район Ананьївський район Любашівський район Котовський район Балтський район Кодимський район Савранський район

Корисні посилання

НЕ БУДЬ БАЙДУЖИМ!

ЗБЕРЕЖЕМО ВОДНІ РЕСУРСИ

ВОДНІ РЕСУРСИ: ПЕРЕГЛЯД

ПРОГНОЗ ПОГОДИ

Погода

КАТЕГОРІЇ

АРХІВ ЗАПИСІВ

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лип    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  

Хмаринка позначок