Обстеження водосховища Катлабух


Сьогодні 8 серпня 2019 року фахівці БУВР річок Причорномор’я та нижнього Дунаю разом з представниками Одеського рибоохоронного патруля, Ізмаїльської районної державної адміністрації, Департаменту екології та природних ресурсів Одеської облдержадміністрації, а також з начальником Ізмаїльського управління водного господарства та начальником відділу ТЕБ Ізмаїльського УВГ провели обстеження водосховища Катлабух.

Ізмаїльська РДА та Ізмаїльська районна рада в травні-липні звертались до Одеської обласної державної адміністрації щодо необхідності поповнення водосховища з метою попередження виникнення надзвичайної ситуації. Проведене вищезазначеними спеціалістами обстеження засвідчило вкрай негативний екологічний стан водосховища та необхідність здійснення термінових заходів щодо поповнення водосховища Катлабух з метою уникнення екологічної катастрофи. Критична водогосподарська ситуація на водосховищі ускладнюється ще й тим, що підвідний канал «Желявський» значно замулений та не має можливості здійснити необхідний водообмін з р.Дунай. Це в свою чергу призвело до погіршення якості води у Водосховищі Катлабух.
Для відновлення водообміну на водосховищі Катлабух вкрай необхідно розчистити підвідний канал та забезпечити примусове поповнення водосховища шляхом закачування води з р. Дунай.

На даний час питання примусового поповнення водосховища вирішується всіма причетними органами влади як районного, так і обласного рівня.Інформаційно-пошукова система Одеської області

Test page
Кілійський район Ренійський район Ізмаїльський район Болградський район Татарбунарський район Арцизький район Білгород-Дністровський район Саратський район Тарутинський район Овідіопольський район Одеса Біляївський район Одеса Комінтернівський район Роздільнянський район Іванівський район Фрунзівський район Великомихайловський район Березівський район Миколаївський район Ширяївський район Красноокнянський район Ананьївський район Любашівський район Котовський район Балтський район Кодимський район Савранський район

Корисні посилання

НЕ БУДЬ БАЙДУЖИМ!

ЗБЕРЕЖЕМО ВОДНІ РЕСУРСИ

ВОДНІ РЕСУРСИ: ПЕРЕГЛЯД

ПРОГНОЗ ПОГОДИ

Погода

КАТЕГОРІЇ

АРХІВ ЗАПИСІВ

Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Січ    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829  

Хмаринка позначок