Тел: (048)766-91-02 | Email: vodhoz@ukr.net

Новий підхід в усуненні морського та річного забруднення


17 вересня  2019 року фахівці Басейнового управління водних ресурсів річок Причорномор’я та нижнього Дунаю прийняли участь у тематичній конференції проекту «Новий підхід в усуненні морського та річного забруднення» -MARLENA BSB 139.

MARLENA (Marine and River Litter Elimination New Approach) eMS BSB 139 -Новий підхід в усуненні морського та річкового забруднення, спрямований на об’єднання сил проти забруднення поблизу Чорного моря, річок, територій, що охороняються, та природних заповідників у басейні Чорного моря. Всі 5 цільових регіонів (Туреччина, Болгарія, Румунія, Молдова та Україна) знаходяться в Чорноморському басейні, мають багате біологічне різноманіття і туристичний потенціал. Проект спрямований на спільне підвищення обізнаності громадськості та просвіту з проблем річкового та морського забруднення, цінність біорізноманіття та охорону навколишнього середовища для цільових аудиторій, таких як: молодь, туристи, бізнес, місцеві громади та органи влади, освітні організації. Особлива увага приділяється розвитку екологічно-відповідальної громадськості і екологічної поведінки серед молоді.

На конференції відбулась презентація результатів проекту MARLENA за робочий рік розглядалася  роль громадських організацій в пропаганді наукового підходу до усунення морського та річкового забруднення, стан пляжів міста Одеса, вклад міжнародних проектів ЄС EMBLAS-PLUS та MARLEN у вирішенні регіональних проблем очищення від забруднення сміттям Чорноморського басейну.

З презентаціями «Програми державного моніторингу вод» та «Водоохоронні акції як шлях до захисту від засмічення водойм» виступив начальник відділу відокремленого підрозділу Басейнового управління водних ресурсів річок Причорномор’я та нижнього Дунаю Причорноморського центру водних ресурсів та ґрунтів Сергій Кушнір.

У ході відкритою дискусії намічені конкретні кроки щодо покращення стану водних об’єктів Одеської області, що знайшло відображення у резолюції конференції.

Інформаційно-пошукова система Одеської області

Test page
Кілійський район Ренійський район Ізмаїльський район Болградський район Татарбунарський район Арцизький район Білгород-Дністровський район Саратський район Тарутинський район Овідіопольський район Одеса Біляївський район Одеса Комінтернівський район Роздільнянський район Іванівський район Фрунзівський район Великомихайловський район Березівський район Миколаївський район Ширяївський район Красноокнянський район Ананьївський район Любашівський район Котовський район Балтський район Кодимський район Савранський район

Корисні посилання

НЕ БУДЬ БАЙДУЖИМ!

ЗБЕРЕЖЕМО ВОДНІ РЕСУРСИ

ВОДНІ РЕСУРСИ: ПЕРЕГЛЯД

ПРОГНОЗ ПОГОДИ

Погода

КАТЕГОРІЇ

АРХІВ ЗАПИСІВ

Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Вер    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  

Хмаринка позначок