Тел: (048)766-91-02 | Email: vodhoz@ukr.net

Засідання Міжвідомчої комісії по встановленню режимів роботи Придунайських водосховищ


26 вересня 2019 року в приміщені Ізмаїльського управління водного господарства відбулося засідання Міжвідомчої комісії по узгодженню режимів роботи Придунайських водосховищ комплексного призначення та водогосподарських систем у суббасейні нижнього Дунаю на осінньо – зимовий період 2019 -2020 рр.

В засіданні прийняли участь представники водогосподарських організацій, державної екологічної інспекції в Одеській області, управління Держпродспоживслужби в Одеській області,  головного управління ДСНС України в Одеській області, управління Держрибагентства в Одеській області, Ізмаїльської, Ренійської, Болградської райдержадміністрацій, Дунайської гідрометеорологічної  обсерваторії, Дунайського біосферного заповідника, ДПВІ «Укрпівдендіпроводгосп», ГО «Ревайлдинг Україна», Центру регіональних досліджень, мер м.Болград та інші.

Про Положення та новий склад комісії проінформувала учасників наради Голова Міжвідомчої комісії, начальник Басейнового управління водних ресурсів річок Причорномор´я та нижнього Дунаю Гричулевич Л.О.

Про виконання рішення Міжвідомчої комісії від 12 березня 2019 р. та інформацію про гідрологічний стан Придунайських водосховищ станос на 26 вересня  2019 р. доповів Ромалійський Г.А.- начальник відділу водних об’єктів та ТЕБ Ізмаїльського УВГ.

Інформацію про гідрометеорологічні умови р. Дунай станом на 26 вересня 2019 р. та прогноз водності Дунаю на жовтень повідомила Уткіна А.С.- гідролог Дунайської гідрометобсерваторії.

З пропозиціями щодо режимів роботи водосховищ та водогосподарських систем у суббасейні нижнього  Дунаю на осінньо-зимовий період 2019 – 2020 р.р. ознайомив членів міжвідомчої комісії Жечков П.І.- заступник Голови Міжвідомчої комісії, начальник Ізмаїльського управління водного господарства.

Всі представники зацікавлених організацій приймали активну участь у обговорені режимів роботи Придунайських водосховищ. Під час обговорення розглядались питання щодо необхідності збереження живих біоресурсів в водосховищах Кагул та Картал, здійснення водообміну на Стенцівсько – Жебриянівських плавнях, а також проблеми їз забезпечення питною водою м.Болград та інше.

Через низьку водність р.Дунай та враховуючи прогноз Дунайської гідрометеорологічної обсерваторії на жовтень було запропоновано здійснити скид води з Придунайських водосховищ з подальшим наповненням їх з р.Дунай після отримання від Дунайської гідрометеорологічної обсерваторії інформації про прогнозоване підняття рівня води в р.Дунай, що забезпечить наповнення водосховищ до нормального підпірного рівня.

Інформаційно-пошукова система Одеської області

Test page
Кілійський район Ренійський район Ізмаїльський район Болградський район Татарбунарський район Арцизький район Білгород-Дністровський район Саратський район Тарутинський район Овідіопольський район Одеса Біляївський район Одеса Комінтернівський район Роздільнянський район Іванівський район Фрунзівський район Великомихайловський район Березівський район Миколаївський район Ширяївський район Красноокнянський район Ананьївський район Любашівський район Котовський район Балтський район Кодимський район Савранський район

Корисні посилання

НЕ БУДЬ БАЙДУЖИМ!

ЗБЕРЕЖЕМО ВОДНІ РЕСУРСИ

ВОДНІ РЕСУРСИ: ПЕРЕГЛЯД

ПРОГНОЗ ПОГОДИ

Погода

КАТЕГОРІЇ

АРХІВ ЗАПИСІВ

Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лис    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Хмаринка позначок