Тел: (048)766-91-02 | Email: vodhoz@ukr.net

Екологічне виховання учнів


Фахівці Басейнового управління водних ресурсів річок Причорномор’я та нижнього Дунаю прийняли участь в районному семінарі-практикумі вчителів з географії на базі Йосипівської загальноосвітньої школи I-III ступенів Овідіопольського району, на якому  учнями 6 класу були проведені дослідження на р.Барабой та прилеглій до неї території, представлено дослідницькі роботи у вигляді презентацій на теми «Проблеми річки Барабой» та «Збережемо первоцвіти».

Вчитель географії Бойко О.Г. ознайомила учнів та учасників семінару на місцевості з особливостями  території бассейну р.Барабой, загальними показниками гідрологічного режиму, флорою та фауною річки, розповіла про взаємозв’язки та єдність компонентів природних ресурсів та інше.

На практиці учні з великою  відповідальністю провели дослідження річки: вимірювання ширини, глибини, швидкості течії, замулення, температури та прозорості води тощо. Виконали аналіз проведеної роботи та сформували можливі шляхи оздоровлення річки Барабой.  

В свою чергу фахівці Басейнового управління водних ресурсів річок Причорномор’я та нижнього Дунаю та Дністровського МУВГ провели екскурсію на Санжейському водосховищі та насосній станції (НСП-24) Нижньо-Дністровської зрошувальної системи.

Інформаційно-пошукова система Одеської області

Test page
Кілійський район Ренійський район Ізмаїльський район Болградський район Татарбунарський район Арцизький район Білгород-Дністровський район Саратський район Тарутинський район Овідіопольський район Одеса Біляївський район Одеса Комінтернівський район Роздільнянський район Іванівський район Фрунзівський район Великомихайловський район Березівський район Миколаївський район Ширяївський район Красноокнянський район Ананьївський район Любашівський район Котовський район Балтський район Кодимський район Савранський район

Корисні посилання

НЕ БУДЬ БАЙДУЖИМ!

ЗБЕРЕЖЕМО ВОДНІ РЕСУРСИ

ВОДНІ РЕСУРСИ: ПЕРЕГЛЯД

ПРОГНОЗ ПОГОДИ

Погода

КАТЕГОРІЇ

АРХІВ ЗАПИСІВ

Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Січ    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728